Krzysztof Ibisz zapytał przypadkową nieznajomą, na ile lat wygląda. Riposta kobiety rozkłada na łopatki

Krzysztof Ibisz zapytał przypadkową nieznajomą, na ile lat wygląda. Riposta kobiety rozkłada na łopatki Źródło: instagram/krzysztof_ibisz_official/

Krzysztof Ibisz nieustannie wygląda, jak gdyby dla niego czas zatrzymał się w miejscu. Niektórzy nawet uważają, że aktor z roku na rok wygląda coraz młodziej. On sam chętnie żartuje na temat swojego wyglądu i gdy tylko ma ku temu okazję, stara się pokazać, jak duży ma do tego dystans. Tym razem, postanowił zapytać nieznajomą kobietę na ile, jej zdaniem, wygląda lat. Takiej odpowiedzi chyba się nie spodziewał.

Krzysztof Ibisz, a dokładniej jego wygląd, to nieustannie gorący temat. Celebryta stał się przez to obiektem wielu żartów - tych znośnych i tych bardziej nieprzyjemnych. Prezenter od zawsze jednak pokazywał, że nie ma z tym najmniejszego problemu i sam chętnie żartował ze swojej "wiecznej młodości". Najczęściej wcale nie musi pytać o to, na ile lat wygląda, bowiem wiele osób samo chętnie o tym mówi. Tym razem jednak, korzystając z tego, że jest poza granicami kraju, postanowił jako pierwszy poruszyć tę kwestię, zaczepiając przypadkową kobietę. 

Krzysztof Ibisz kieruje zaskakujące pytanie do nieznajomej

Aktor przebywa aktualnie na wakacjach na Ukrainie, a dokładniej w Odessie, gdzie w najlepsze korzysta z urlopu. Na jego Instagramie pojawiło się już kilka postów związanych z wyjazdem, jednak ostatnie nagranie, wzbudza największe zainteresowanie. Widać na nim, jak Krzysztof Ibisz podchodzi do nieznajomej kobiety i pyta na ile lat, jej zdaniem, wygląda. Warto wspomnieć, że ten aktualnie ma za sobą już 54 wiosny, jednak najczęściej słyszy, że liczy ich nawet o kilkanaście mniej. 

Przypadkowa nieznajoma nie kazała czekać długo na odpowiedź, jednak to co powiedziała, mogło nieco go zaskoczyć, bowiem zamiast podać konkretną liczbę stwierdziła, że ten po prostu wygląda młodo. Ibisz od razu pokazał, że kobieta uczyniła jego dzień lepszym, jednak niektórzy mogliby się zastanawiać czy jej słowa nie były zwyczajną uprzejmością. Być może nie chciała sprawić mu przykrości i widząc, jakiej ten oczekuje odpowiedzi, powiedziała dokładnie to, co chciał usłyszeć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdania są podzielone 

Wygląd Ibisza od zawsze dzieli Polaków. Jedni chętnie zachwalają jego młody wygląd, a inni jawnie go krytykują. Z łatwością można to zauważyć w komentarzach pod opublikowanym wideo, gdzie opinie są naprawdę skrajne. 

- Młodość minie-botoks i kremy nie pomogą, starość i tak dopadnie.. trzeba umieć godnie się starzeć - czytamy. 

- Krzysiu Ty zawsze będziesz młody - stwierdza fanka.

- Może być trudno, ale trzeba się z tym pogodzić - dodaje kolejna.

instagram/krzysztof_ibisz_official/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Stan zdrowia Tomasza Golloba jest bardzo ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”
  3. Tak szaleją córki Kaczyńskiej, do sieci trafiły zdjęcia. Oniemiejecie, gdy zobaczycie foto z 4:30 nad ranem
  4. Osłupiejecie. Zdjęcia Małgorzaty Sochy spod prysznica wylądowały w sieci, nie miała na sobie kompletnie NIC
  5. Druzgocące nagranie z Agnieszką Włodarczyk w sieci. Aktorka niesamowicie cierpi
  6. Przełomowe wieści ws. ojca dzieci Anny Przybylskiej. To wszystko działo się na oczach jej syna

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News