Krzysztof Ibisz wolałby przemilczeć pewne fakty. Była żona bez ceregieli zdradziła wstydliwy sekret

Krzysztof Ibisz wolałby przemilczeć pewne fakty. Była żona bez ceregieli zdradziła wstydliwy sekret Źródło: Instagram.com krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz wolałby o tym nie wspominać, jego była żona zdobyła się na szczere wyznanie. Kobieta opowiedziała o ich związku, jej słowa wstrząsnęły fanami prezentera.

Krzysztof Ibisz zapewne wolałby, by pewne fakty nigdy nie wyszły na jaw. Niedawno jego była żona udzieliła szczerego wywiadu: Anna Nowak-Ibisz wyznała bolesną prawdę o ich rozwodzie. Słowa kobiety wywołały poruszenie wśród fanów prezentera, niewiele osób o tym wiedziało.

Krzysztof Ibisz wolałby o tym nie mówić

Anna Nowak-Ibisz udzieliła szczerego wywiadu w programie "W roli głównej" prowadzonym przez Magdę Mołek. Kobieta opowiedziała m.in. o jej małżeństwie z Krzysztofem Ibiszem, które zakończyło się rozwodem. Jak wspomina w rozmowie z dziennikarką była żona prezentera, początki ich znajomości były niezwykle romantyczne.

- Pierwszy raz spotkaliśmy się, jak mieliśmy po 16 lat. To było w Teatrze Ochota. Pamiętam do dzisiaj, jak go zobaczyłam. Stanął na schodach i pomyślałam: "Koniec. Matko Boska, to jest ten" - przyznała kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była żona Krzysztofa Ibisza wyznała prawdę o ich małżeństwie

Po raz kolejny spotkali się w szkole filmowej. Jak wspomina Anna Nowak-Ibisz, młody prezenter dręczył ją na każdym kroku. Bronił ją przed nim m.in. Cezary Pazura. Przełom w ich relacji nastąpił podczas wspólnego wyjazdu do Juraty.

- On mnie zaczepił. To były imieniny Anny. Ja stałam plecami otoczona znajomymi z bukietem czerwonych róż. Krzysiek spytał naszego wspólnego znajomego, czy to jest Ania. Marek odpowiedział, że tak to jest Ania. I on wtedy podszedł do mnie i mnie przytulił. Powiedział: "Czuję się, jakbym wrócił do domu" - opowiadała Anna Nowak-Ibisz.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel Elżbiety Witek do wszystkich Polaków. Każdy musi go usłyszeć, chodzi o "powrót do normaności"
2. Niemal wszyscy popełniają 1 błąd przy robieniu naleśników. Ważny szczegół, o którym wielu zapomina

Od tego czasu ich relacja kwitła, w 2005 roku wzięli ślub. Doczekali się wspólnego syna, Vincenta. Anna Nowak-Ibisz wróciła do kraju z Niemiec, gdzie robiła karierę aktorską. Niestety, małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W wywiadzie była żona Krzysztofa Ibisza przyznała, że nie była jedyną kobietą w jego życiu, mężczyzna miał dopuścić się zdrady.

- To był proces. On powiedział, że odchodzi. Była inna kobieta - wyznała była żona prezentera.

Wyświetl ten post na Instagramie.

„ W roli głównej „ w rozmowie z Magdą Mołek 💖 Tak bardzo nam teraz takich spotkań brakuje - umawiamy się na live’y, na skype, na WhatsApp albo wisimy na telefonach, żeby tylko złapać chwilę oddechu i przekonać się, że nie jesteśmy zupełnie sami. Ta rozmowa letnia nie będzie, nie taki mam temperament 😉 jest szczera,nie ślizga się delikatnie po wierzchu, nie muska lekko gładkiej tafli jeziora. Jest bardzo osobista. Zapraszam dzisiaj o godz.22.15 na antenie @tvnstyle_official 💚 ! POWTÓRKI ; 👉02.04 godz.17.25 👉04.04. godz.13.15 i 👉05.04. godz.18.50 😉 @magda_molek - Dziękuję Ci serdecznie za to spotkanie 💖 #wroligłównej #tvnstyle #rozmowa #dwiekobiety #szczerze #wprost #sercem #opowiedziane 💖 @tvnstyle_official @magda_molek 😘@juliamotylinska.makeup 😘 @joannadadas_stylist 😘 @ewa_pieczarka 😘

Post udostępniony przez Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uciekł ze szpitala, bo nie chciał poddać się badaniom kontrolnym. Policjanci ruszyli za nim w pościg w kombinezonach ochronnych
  2. Legenda skoków narciarskich poprowadzi kadrę rywali Polaków. To były mistrz świata
  3. Genialny trik, wystarczy dodać do placków ziemniaczanych jeden składnik. Będą cudownie puszyste
  4. Ksiądz więził i krzywdził dziewczynkę bez skrupułów. Wyrok sądu powala
  5. Lawinowy przyrost zachorowań, potwierdzona śmierć 37-latka. Niepokojące oświadczenie Ministerstwa Zdrowia
  6. Szef kuchni księżnej Diany zdradził całą prawdę. Przecieramy oczy

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News