Porażająco szczere słowa Krzysztofa Cugowskiego o emeryturze. Łzy same cisną się do oczu

Porażająco szczere słowa Krzysztofa Cugowskiego o emeryturze. Łzy same cisną się do oczu Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Krzysztof Cugowski, podobnie jak wielu innych muzyków oraz artystów, musiał zawiesić swoje koncerty na czas kwarantanny. Muzyk nie ukrywa, że to dla niego dość ciężki okres. W rozmowie z dziennikarzami szczerze powiedział o swojej emeryturze, nie wygląda to zbyt dobrze.

Krzysztof Cugowski postanowił nie owijać w bawełnę. Niedawno obchodził urodziny, podczas których doszedł do zaskakujących i bardzo smutnych wniosków. Zdradził też prawdę na temat swojej emerytury.

Gwiazdor kultowego zespołu przyznaje, że trzeba dorabiać

Były już lider Budki Suflera 30 maja obchodził 70. urodziny. W rozmowie z dziennikarzami  portalu Pomponik stwierdził, że jego jedynym marzeniem to nie być obciążeniem dla bliskich. Kiedy spojrzał na tort pełen świeczek doszedł do konkluzji, że już zostało mu mało życia, a przeżycie kolejnych lat w dobrej kondycji może być bardzo trudne. Smutne wnioski to nie wszystko - Krzysztof Cugowski wspomniał też o wizji swojej emerytury.

- Emerytury zawodowej nie przewiduję. Wysokość wypłacanych mi świadczeń nie jest zadowalająca, trzeba dorabiać. Ale nie mam o to żalu do nikogo. Ostatni koncert zagrałem 6 marca, czyli tuż przed wprowadzeniem kwarantanny. Ale przygotowałem właśnie nową płytę "50/70 Moje najważniejsze”. Można powiedzieć, że sobie zrobiłem prezent - mówił Krzysztof Cugowski.

Krzysztof Cugowski: "zostaje mi satysfakcja, że ludzie doceniają to, co zrobiłem"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Artysta kilka lat temu wspomniał, że od ZUS-u dostaje "1000 zł z kawałkiem". Szczerze przyznał, że nie ma zamiaru dopuścić do tego, aby utrzymywały go dzieci. Ma nadzieję, że po wznowieniu wydarzeń artystycznych nieco podreperuje swój budżet, a sprzedaż płyty okaże się prawdziwym sukcesem.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się, IMGW wydało najwyższy stopień alarmu dla 2 województw. Żywioły uderzą z gigantyczną mocą
2. Zwiększa ryzyko zachorowania na raka nawet o 80 procent. Czynnik, na który lepiej uważać

- Najgorsze, co można zrobić, to poklepać się po ramieniu, mówiąc: "jestem świetny, nikt mi nie dorównuje". To bzdura. Sława trwa chwilę. Rok, dwa po śmierci jest o tobie głośno, a potem wszystko przemija. Dlatego zostaje mi satysfakcja, że ludzie doceniają to, co zrobiłem i jak śpiewam - tłumaczy Krzysztof Cugowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Natychmiast pozbędziesz się mszyc z roślin dzięki 1 łyżeczce sody oczyszczonej. Niebywały, bajecznie skuteczny wywar zrobisz z łatwością
  2. Robert Lewandowski został przyłapany z opatrunkiem na ręku. Zwykła ranka, czy poważna kontuzja? (FOTO)
  3. Fani wstrząśnięci, gwiazdor "Gogglebox" został napadnięty. Pokazał porażające nagranie, jego twarz wygląda fatalnie
  4. Porażająco szczere słowa Krzysztofa Cugowskiego o emeryturze. Łzy same cisną się do oczu
  5. Kobieta przez wiele miesięcy myślała, że jest w ciąży. Była w ogromnym błędzie, prawda zmrozi każdego
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News