Krzysztof Cugowski był na pogrzebie Romualda Lipki
YouTube / GitGitara.pl
Monika Majko - 12 Lutego 2020

Krzysztof Cugowski nagle chwycił mikrofon na pogrzebie Lipki. Wszyscy usłyszeli jego słowa, bliscy zalali się łzami

Krzysztof Cugowski chwycił za mikrofon podczas pogrzebu byłego kolegi z zespołu, a tłum zamarł z wrażenia. Kiedy z głośników wybrzmiały słowa mężczyzny, bliscy nie mogli powstrzymać łez.

Krzysztof Cugowski jakiś czas temu rozstał się z zespołem Budka Suflera, jednak pojawił się na pogrzebie swojego byłego kolegi, Romualda Lipki. Podczas ceremonii gwiazdor chwycił za mikrofon, a z głośników wybrzmiały powalające słowa. Bliscy zmarłego muzyka nie mogli powstrzymać łez.

Krzysztof Cugowski był na pogrzebie Romualda Lipki

Budka Suflera zakończyła działalność w 2014 roku. Ku wielkiej radości fanów, zespół ogłosił reaktywację w 2019 roku, jednak do składu nie powrócił Krzysztof Cugowski. Na jesień zaplanowano jubileuszową trasę koncertową z okazji 45-lecia działalności zespołu, a dotychczasowego wokalistę zastąpił Robert Żarczyński. Muzycy zrezygnowali jednak z koncertowania, ze względu na zły stan zdrowia Romualda Lipki.

MamaOstatnie zdjęcie małej Madzi z Katarzyną W. Jeden szczegół jest porażający, potem wydarzył się dramatCzytaj dalej

Muzyk długo zmagał się z nowotworem dróg żółciowych, zmarł 6 lutego 2020 roku. W środę, 12 lutego, na jego pogrzebie w Lublinie zgromadziły się tłumy. Lipkę żegnali nie tylko bliscy, ale również rzesze fanów i muzycznych przyjaciół. Wśród zgromadzonych gości pojawiły się m.in. Beata Kozidrak, Urszula oraz Izabela Trojanowska. Nie zabrakło również Krzysztofa Cugowskiego.

Krzysztof Cugowski zaskoczył wszystkich w trakcie ceremonii pożegnalnej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚmierćPorażające kulisy pogrzebu Lipki ujawnione. Ksiądz w pewnym momencie chwycił za mikrofon, jego słowa obezwładniły wszystkichCzytaj dalej

W trakcie ceremonii pożegnalnej skłócony z zespołem wokalista chwycił za mikrofon i wykonał razem z resztą członków Budki Suflera piosenkę pt. "Czas Ołowiu". Z głośników popłynęły wzruszające słowa, które doprowadziły bliskich zmarłego muzyka oraz fanów do łez.

- Tak się nie mówi "do widzenia", nie można wyjść ot, tak w połowie snu i w pół marzenia, jeszcze wiruje twoja płyta, jeszcze się tobą ekran pali pod zimnym światłem gwiazd, jak ciężko żyć tym, co zostali - śpiewał Cugowski nad trumną zmarłego kolegi.

Dzisiaj grzeje:

1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane

2. Mieszkańcy są zrozpaczeni, choroby nie dało się pokonać. Właśnie podano informację o śmierci Danuty

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

Po wykonaniu piosenki z kościoła wyprowadzono zwłoki Romualda Lipki, a wśród tłumu rozległy się gromkie brawa. To był niezwykle wzruszający gest pojednania pomiędzy zwaśnionymi muzykami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  3. Zmiany w regulaminie na złość Polsce? Trener reprezentacji jest wściekły
  4. Dowiedział się, że zdradza go żona. Zemścił się na niej w najgorszy sposób przy całej rodzinie
  5. Można dostać bzika. Wszyscy mają problem z odgadnięciem jakie to zwierzę, prawda powala na łopatki
  6. Nic nie zwiastowało dramatu, jak grom z nieba. Anna Lewandowska na skraju, smutne wydarzenia nie dają jej spokoju od lat

Pies ślubW głowie się nie mieści, kobieta wzięła ślub z psem. Zdjęcia z ceremonii wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News