Kryzys w Nowoczesnej. Rzecznik prasowy rezygnuje po kontrowersyjnym wpisie (foto)

Kryzys w Nowoczesnej. Rzecznik prasowy rezygnuje po kontrowersyjnym wpisie (foto)

Partia Ryszarda Petru zapamięta styczeń 2017 jako trudne początki nowego roku. Najpierw afera z liderem formacji w roli głównej, a teraz rzecznik prasowy rezygnuje po tym jak opublikował na jednym z portali społecznościowych kontrowersyjny wpis.  

Paweł Rabiej nie zagrzał długo miejsca na stanowisku rzecznika Nowoczesnej. Właśnie złożył rezygnację, którą przyjął zarząd partii.

Wszystko przez wpis jaki opublikował na jednym z portali społecznościowych w reakcji na akcję polskich internautów "#GermanDeathCamps", która ma na celu wyeliminować z przestrzeni publicznej przypisywanie Polakom zbrodni jakich dopuścili się podczas II wojny światowej Niemcy.

W kontekście akcji polskich internautów swoje trzy grosze postanowił wrzucić rzecznik prasowy Nowoczesnej - Paweł Rabiej.

Po wpisie polityka w sieci zawrzało. Angażujący się w akcję #GermanDeathCamps internauci zalali profil rzecznika Nowoczesnej falami krytyki, podobnie stało się z profilami formacji.

Taki obrót spraw i poglądy Rabieja najwidoczniej nie spodobały się zarządowi Nowoczesnej. Rzecznik formacji Petru złożył rezygnację ze stanowiska, a zarząd szybko ją przyjął.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News