Ostre kulisy odejścia Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej. "Nie wytrzymałam, pierdo***łam drzwiami"

Ostre kulisy odejścia Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej. "Nie wytrzymałam, pierdo***łam drzwiami" Źródło: Fot. YouTube

Szczegóły dotyczące odejścia Joanny Scheuring-Wielgus i Joanny Schmidt z szeregów partii Nowoczesna okazały się dużo bardziej kontrowersyjne, niż początkowo sądzono. Ugrupowanie od środka ma bowiem rozsadzać poważny konflikt, którego posłanki nie były w stanie znieść.

- Odchodzę z .N, ale nie odchodzę z polityki. Dzień dobry. I do przodu! - napisała dziś na Twitterze Scheuring-Wielgus, czym wywołała prawdziwą medialną burzę. - Odchodzę z .N. Dziękuję wszystkim za 3-letnią współpracę. Moim 36 tys. wyborcom deklaruję dalszą pracę na rzecz wartości liberalnych - zawtórowała jej także Schmidt, zadając partii kolejny cios.

Nowoczesna w kryzysie

Co ciekawe, posłanki od dłuższego czasu zapowiadały swe opuszczenie partii. Nikt nie spodziewał się jednak, że stanie się to w atmosferze takiego skandalu. Największe kontrowersje wywołały słowa jednego ze znajomych Scheuring-Wielgus. Opowiedział on bowiem, jak posłanka zareagowała na zakaz wygłoszenia przez nią oświadczenia klubu ws. osób niepełnosprawnych.

Zaskakujące kulisy odejścia

- Kiedy Asia opuściła posiedzenie klubu, była naprawdę wściekła. Powiedziała mi: „Nie wytrzymałam, pierdo***łam drzwiami” - opowiedział bowiem bliski współpracownik polityk.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nowoczesna w rozsypce! Kolejne odejścia z partii po Wielgus
  2. Nadchodzi rewolucja. Płaca minimalna wyskoczy w górę
  3. Ujawniono szpitalne sekrety Kaczyńskiego. Polacy będą wściekli
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News