Pawłowicz żąda reakcji Kościoła ws. wystąpienia Tuska. Mówi o "szatano-faszyście"

Pawłowicz żąda reakcji Kościoła ws. wystąpienia Tuska. Mówi o "szatano-faszyście" Źródło: youtube.com/Superstacja

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny zdołała rozśmieszyć internautów. Posłanka poczuła się tak bardzo oburzona słowami Donalda Tuska, że żąda natychmiastowej reakcji Kościoła. Po raz kolejny oparła swoją wypowiedź o barwne porównania.

Krystyna Pawłowicz nie po raz pierwszy zwróciła uwagę internautów na swój post w mediach społecznościowych. Jeszcze niedawno wszyscy mówili o jej faux pas w odpowiedzi na wypowiedź ambasador Stanów Zjednoczonych i życzeń, a teraz polityk nie oszczędza słów krytyki na temat wystąpienia Donalda Tuska. Posłanka domaga się nawet interwencji Kościoła.

Krystyna Pawłowicz ostro skrytykowała Donalda Tuska. Nie podoba się jej wypowiedź polityka

To nie pierwszy raz, gdy Krystyna Pawłowicz zaatakowała przewodniczącego Rady Europejskiej za przemówienie, jakie wygłosił podczas pobytu w Warszawie. Tym razem postanowiła zwrócić na siebie uwagę biskupów.

- Czy będzie reakcja ze strony polskiego Kościoła na pokaz nienawiści i pogardy dla polskich katolików na spotkaniu Donalda Tuska z jego intelektualnymi elitami? Wiem, że niejaki Jażdżewski to nie partner do rozmowy, ale na wulgarny publiczny atak na katolików nikt nie zareagował, też Donald Tusk. Brońcie nas! - napisała na swoim Twitterze.

Według posłanki PiS wiele przemawia za tym, że Kościół powinien zareagować. Według niej karygodne było miejsce wystąpienia, słuchacze oraz obecność samego Donalda Tuska

- To nie była zbiórka jakiejś kanapy. To był dowód na realne zagrożenie dla katolicyzmu ze strony opozycji - dodała.

Z tego powodu uznała, że Kościół powinien czym prędzej zareagować na tak krzywdzące zachowanie. Brak jakiekolwiek odpowiedzi sprawi, że będzie chciała sama interweniować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Pawłowicz domaga się odpowiedzi na przemowy z Warszawy. Nikomu nie odpuszcza

Posłanka PiS nie skończyła na wzywaniu Kościoła i biskupów. Oberwało się także mieszkańcom małych miast i wsi, do których Krystyna Pawłowicz zwróciła w osobnym poście.

- Wasi „chłopscy” liderzy Kosiniak-Kamysz i Zgorzelski na spotkaniu z Tuskiem, obok satano-faszysty Jażdżewskiego nie reagują na obelgi pod adresem katolików i Kościoła, pod waszym adresem, że jesteście „świniami w błocie" - napisała.

Faktycznie słowa Jażdżewskiego sprawiły, ze stał się szeroko krytykowany przez środowiska duchownych i osób głęboko wierzących. Mimo to redaktor naczelny "Liberté" nie przejmuje się krytyką. To nie pierwszy raz, gdy posłanka nazywa go faszystą. Jak widać ostre Krystyny Pawłowicz na nikim nie robią już wrażenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje niemal najpiękniejsza kobieta na świecie. Odnaleziono jej ciało w pokoju hotelowym
  2. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska podzieliła ogromny majątek! Kto odziedziczy miliony po gwieździe?
  3. Zenek Martyniuk nie może już dłużej milczeć. Ujawnia, jak było naprawdę z jego synem
  4. Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów. Księżna Kate będzie mieć czwarte dziecko?!
  5. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  6. Porażające oświadczenie byłego polskiego premiera. Lekarz zdiagnozował u niego nowotwór

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News