Opozycja w szoku! Pawłowicz żąda przeprosin od Lewandowskiego

Opozycja w szoku! Pawłowicz żąda przeprosin od Lewandowskiego

Krystyna Pawłowicz jest niezwykle aktywna, jeżeli chodzi o komentowanie otaczającej jej rzeczywistości. Chociaż zwykle jej słowa są kontrowersyjne, to teraz zaskoczyła nawet opozycję. Żąda przeprosin od... Roberta Lewandowskiego. 

Krystyna Pawłowicz jest osobą, która nigdy nie przebiera w słowach i środkach. Tym razem jednak przesadziła do tego stopnia, że nawet opozycja jest w szoku. Posłanka żąda bowiem przeprosin... od Lewandowskiego! Mundialowe mecze naszej reprezentacji przynosiły wielkie emocje wszystkim Polakom. Również Krystyna Pawłowicz dała się porwać footballowemu szaleństwu. Niestety, naszym rodakom na mistrzostwach świata stanowczo nie poszło. Wszyscy jesteśmy źli, ale posłanka jest wściekła do tego stopnia, że żąda przeprosin! Opozycja jest w niemałym szoku po słowach posłanki, która oświadczyła, że polscy piłkarze przynieśli międzynarodowy wstyd. Zauważają, że większość jej zachowań i często skandalicznych wypowiedzi, nie są dla Polaków powodem do dumy. - Jak może mówić o wstydzie osoba, która go nie ma? - pytają internauci.

Krystyna Pawłowicz chce przeprosin

- Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans, to jaki jest sens, by zostawać na mundialu dłużej? Obowiązku chyba nie ma. Mecz z Japonią ma być "walką o honor" ? Jaki, czyj "honor"? Honor to byłby szybki powrót, jakieś wspólne przepraszam i zwrot kosztów... - uważa posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Jej zdaniem tylko takie zachowanie jest w stanie uchronić piłkarzy przed całkowitą hańbą. Jednakże komentarze posłanki spotkały się z bardzo ostrą reakcją internautów. Ich zdaniem Pawłowicz nie ma racji, a Lewandowski wcale nie powinien przepraszać, mimo, że jest kapitanem drużyny. "Pani to chyba na piłce się nie zna?! Proszę się zająć czymś, na czym się pani zna", "To byłby skandal i wstyd na cały świat. Ja wiem, że PiS to lubi robić wiochę, ale prawdziwi kibice nigdy się na to nie zgodzą. Ręce opadają po prostu", "Akurat o honorze to politycy powinni się w ogóle nie wypowiadać", "Żyje pani na tym świecie tyle czasu i nie rozumie, że umów należy dotrzymywać? Skoro umówiliśmy się na 3 mecze to tyle trzeba rozegrać" - pisali oburzeni. Zgadzacie się z posłanką? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polski reprezentant zostawił żonę. „Robert krzyczał, że ma jej dość”
  2. Lewandowska nie wytrzymała linczu po meczu. Wykonała desperacki krok
  3. Konferencja prasowa: Minister Sportu o przyszłości Adama Nawałki
  4. Pamiętacie ją? Kontrowersyjna gwiazda z HUKIEM wraca do polskiego show-biznesu
  5. Życie Michała Szpaka zmieni się całkowicie. Szokujące wyznanie: „Może to dziwnie zabrzmi ale…”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News