Bez nazwy-1
screen/youtube/wSensie.tv
Patryk Korzec - 11 Września 2018

Mocne słowa o Krystynie Pawłowicz. "Zaczynam wątpić w jej tytuł profesora"

Krystyna Pawłowicz jest polską posłanką znaną z tego, że lubi wywoływać kontrowersje i doprowadzać do kłótni. To, co zrobiła tym razem w związku z aferą wokół zespołu Boney M., było jednak poniżej wszelkiej krytyki. 

Krystyna Pawłowicz znana jest z tego, że lubi wypominać ludziom błędy oraz ich krytykować - wszystko to oczywiście robi głośno i publicznie. Tak też stało się i tym razem, kiedy to posłanka PiS zdecydowała na Twitterze ostro ocenić zachowanie wójta gminy Klwów, który jej zdaniem nieco zbyt rozrzutnie dysponuje budżetem swojej gminy i to bez konkretnych powodów.

Krystyna Pawłowicz krytykuje wójta

Posłanka umieściła tweeta, w którym ostrymi słowami krytykuje poczynania wójta gminy Klwów oraz jego rozporządzanie pieniędzmi publicznymi. - „Gospodarny” wójt Papis z PSL gm Klwów k/Przysuchy, przedwyborczo swym „poddanym”, na lokalne Święto Papryki, do gminy liczącej 600 głów, ściągnął na koncert zespół... Boney M. Wydał na ten wyczekiwany przez rolników koncert ok 1 mln tj ok 1/10 całego budżetu - grzmiała w mediach społecznościowych Pawłowicz. Jak się okazało chwilę później, wpis ten był nieco... niedokładny. Gazeta.pl podaje, że wspominany Klwów liczy nie 600, a 3600 mieszkańców, a budżet gminy wynosi 17 mln zł.

Reakcja wójta na wpis Krystyny Pawłowicz

Piotr Papis, pełniący rolę wójta gminy Klwów tłumaczy, że przywołany zespół Boney M. pojawił się tam faktycznie z powodu Święta Papryki, ale gmina wydała na to jedynie 100 tys. złotych. - Moja odpowiedź jest prosta: kłamstwo, populizm i zwykłe niechlujstwo. To po prostu nie przystoi posłance polskiego parlamentu. Zaczynam wątpić w jej tytuł profesora - komentuje z oburzeniem mężczyzna. Nie bez przyczyny odwołuje się do wykształcenia posłanki, jest ona bowiem doktorem habilitowanym nauk prawnych oraz profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Warszawskiego. Widocznie jednak wykształcenie wyższe nie przeszkadza w publikowaniu niesprawdzonych informacji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Horror na pokładzie polskiego samolotu! Pilot musiał natychmiast zawrócić maszynę
  2. Żałoba w Wielkiej Brytanii. Nie żyje kochanek księżnej
  3. Krwawa jatka na placu zabaw. 10-latek zmasakrował 5-latka nożem
Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Który znany polityk jest krewnym Anny Guzik? Nie zgadniesz! Zaskakujące relacje rodzinne politykówKtóry znany polityk jest krewnym Anny Guzik? Nie zgadniesz! Zaskakujące relacje rodzinne politykówCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News