Krystyna Pawłowicz dała kolejny popis w Internecie. Posłanka została wyśmiana w komentarzach pod jednym ze swoich wpisów, a wszystko przez Dzień Papryki.

Krystyna Pawłowicz znana jest z licznych kontrowersyjnych lub zabawnych wypowiedzi. Wielokrotnie mogliśmy podziwiać posłankę, która w niecenzuralny sposób wypowiada się o członkach opozycji. Trzeba przyznać, że szczególną sympatią Pawłowicz darzy członków PSL-u. Teraz posłanka wzięła się za wójta gminy Klwów. Jej wściekłość wywołał artysta, który wystąpił z okazji Dnia Papryki.

Krystyna Pawłowicz wyśmiana przez internautów

Każda mniejsza, czy większa impreza musi mieć swoją gwiazdę wieczoru. W tym wypadku był to zespół Boney M, który został sprowadzony specjalnie z okazji Dnia Papryki. Mieszkańcy i wszyscy, którzy byli tam obecni, bez wątpienia bawili się wyśmienicie. Niestety, imprezowy nastrój nie udzielił się Pawłowicz, która obsmarowała wójta w swoim wpisie na portalu Twitter. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że posłanka PiS  posłużyła się nieprawdziwymi informacjami.

– „Gospodarny” wójt Papis z PSL, gm. Klwów k/Przysuchy, przedwyborczo swym „poddanym”, na lokalne Święto Papryki, do gminy liczącej 600 głów, ściągnął na koncert zespół… Boney M. Wydał na ten wyczekiwany przez rolników koncert ok 1 mln, tj. ok 1/10 całego budżetu – pisze Krystyna Pawłowicz.

Trzeba przyznać, że posłanka idealnie dobrała informacje podane w poście. Po pierwsze, jest zaznaczone, że mówimy o polityku opozycji. Mamy także wzmiankę, że dla małej liczby ludności wójt zorganizował koncert międzynarodowej gwiazdy za niebotyczną kwotę. Na koniec pozostało porównanie, jaki procent budżetu gminy został na to poświęcony. Niby wszystko ładnie i pięknie, jednak szkopuł tkwi w tym, że podane dane są nieprawdziwe.

– Moja odpowiedź jest prosta: kłamstwo, populizm i zwykłe niechlujstwo. To po prostu nie przystoi posłance polskiego parlamentu. Zaczynam wątpić w jej tytuł profesora – pisze wójt Piotr Papis.

Internauci również pokusili się o komentarz w tej sprawie. Posłanka została zalana krytyką oraz prześmiewczymi odpowiedziami na swój szokujący wpis.

 – Kłamstwo polega na tym, że CAŁY festyn kosztował ok. 100 tyś, a gmina nie liczy 600 mieszkańców, tylko ponad 3,5tyś. No i nie zapominajmy o tym, że budżet to nie 10, tylko 17 milionów -pisze jedna z internautek.

 – Ale to coś nie potrafi korzystać z Google. Jedynie potrafi pluć jadem. I wymyślać teorie jak Macierewicz odnośnie „zamachu”. Taka profesor jak z koziej rzyci waltornia…. – dodaje internauta.

 – Daddy Cool A nie wójt – czytamy w komentarzach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jedna decyzja PiS i tysiące rodzin straci 500 plus
  2. RP: Odkryto pilnie strzeżoną tajemnicę PiS. Tak wygrają wybory
  3. PiS znalazł bat na Tuska. Wiadomo jak go ukażą

10 niezwykle wpływowych polityków, którzy nigdy nie wzięli ślubu [ZDJĘCIA]


10 min Andrzeja Dudy, które podbiły serca internautów [MEMY]

źródło: se.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.