Pawłowicz zrównana z podłogą. Jeszcze nikt, nigdy nie wgniótł jej tak w ziemię

Pawłowicz zrównana z podłogą. Jeszcze nikt, nigdy nie wgniótł jej tak w ziemię

Krystyna Pawłowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie bez żadnych skrupułów manifestuje swoje poglądy. Przemyślenia posłanki zazwyczaj wywołują bardzo zaciętą dyskusję, której poziom nie zawsze należy do najwyższych. Tym razem posłanka została zupełnie "zgaszona" na Twitterze.

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny postanowiła wdać się w dyskusje na Twitterze. Posłanka znana z tego, że nie przebiera w słowach postanowiła zaatakować jednego z użytkowników. Jego odpowiedź była tak dobitna, że polityk wpadła w nieprawdopodobną furię.

Krystyna Pawłowicz zmiażdżona przez internautę

Profesor Wojciech Sadurski postanowił na swoim profilu odnieść się do niedawnych słów Jarosława Kaczyńskiego. Prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas jednego ze spotkań wyborczych stwierdził, że środowisko sędziowskie nienawidzi Polski i Polaków, co określił jako "ojkofobię". - Kaczyński zdiagnozował ojkofobię u sędziów. Kto zdiagnozuje kseno-paranoję u Prezesa? Czy jest na pokładzie lekarz? - zapytał internautów. Nie trzeba było długo czekać, aż w obronie prezesa wystąpi Krystyna Pawłowicz. Posłanka w typowy dla siebie sposób postanowiła bronić dobrego imienia Jarosława Kaczyńskiego. Tym samym podjęła frontalny atak na Wojciecha Sadurskiego. - Wojtek, a podaj no wszystkim jakich uniwersytetów na świecie jesteś profesorem. Proszę - odparła Pawłowicz myśląc, że tym samym zakończy wątek. Tak się jednak nie stało i profesor odpowiedział w bardzo prosty, aczkolwiek dobitny sposób. - Krysiu wydziału prawa Uniwersytetu Sydnejskiego, nr 14, w rankingu światowym wydziałów prawa. Teraz Ty.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Pawłowicz wpadła w szał

Odpowiedź Wojciecha Sadurskiego dosłownie rozwścieczyła Krystynę Pawłowicz. Posłanka oczywiście postanowiła nadal atakować profesora. - Ja Polskę budowałam swą pracą naukową i dydaktyczną i odbudowuję ją swą wiedzą nadal. Ty zaś swymi działaniami, brakiem wyczucia polskości Polskę wyśmiewasz i z lewacko-liberalnych pozycji obrażasz. Za granicami opowiadasz o wolności i demokracji, ale w Polsce odmawiasz Polakom prawa do korzystania z demokracji i wolności - odniosła się do postaci swojego oponenta. To nie było jednak wszystko, co posłanka miała do powiedzenia. - Wobec Polaków zamiast argumentów używasz wyniośle tylko obelg,nawet wobec najwybitniejszych polskich polityków prawicy. Dlatego spytałam o ośrodki w których się wygodnie zagranicą udzielasz, by na tym tle chociaż zawstydzić Cię Twym poziomem rozmowy z polskimi „tubylcami”, którymi pogardzasz. Ale wpadłeś w pułapkę i w swej próżnej wyniosłości niczego nie zrozumiałeś -napisała w jednym z kolejnych postów na Twitterze. Oczywiście ze strony posłanki nie był to koniec dyskusji. Krystyna Pawłowicz połączyła w sowich postach bardzo wiele wątków, pojawił się w nich m.in. Włodzimierz Cimoszewicz.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Europosłanka alarmuje: Nie śpijcie! W nocy PiS wyprowadzi Polskę z Unii Europejskiej 
  2. Najbardziej znienawidzony minister PiS zdegradowany. Kaczyński nie miał litości 
  3. Andrzej Duda zaskoczył wszystkich w USA! Najbardziej wzruszający moment w jego karierze 
Następny artykuł