Pawłowicz jest uzależniona?! Kolega posłanki ujawnił zadziwiające fakty

Pawłowicz jest uzależniona?! Kolega posłanki ujawnił zadziwiające fakty Źródło: Flickr.com/Piotr Drabik

Krystyna Pawłowicz zapowiadała już swoją polityczną emeryturę, jednak jej ostatnia aktywność w tej sferze, widoczna choćby na Twitterze, jest zupełnym tego zaprzeczeniem. I pomyśleć, że jeszcze niedawno posłanka nie dowierzała możliwościom, jakie dają media społecznościowe.

Krystyna Pawłowicz jeszcze kilka miesięcy temu ogłaszała rozbrat z polityką. Wówczas większość komentatorów odbierała jej decyzję przez pryzmat odsunięcia eurosceptycznej Pawłowicz przed wyborami do europarlamentu. 

Krystyna Pawłowicz na Twitterze. Polityk PiS: "Niegdyś nie wierzyła, że cały świat to widzi"

Jak się później okazało, ówczesna deklaracja na niewiele się zdała. Posłanka co prawda potwierdza, że obecna kadencja jest jej ostatnią w Sejmie, niemniej aktywności w mediach społecznościowych mógłby jej pozazdrościć niejeden młody poseł. 

Tylko jednego dnia Pawłowicz potrafi opublikować na swoim Twitterze kilkanaście wpisów. Wspomniany portal uchodzi w polityce za pierwszą przestrzeń komunikacji między aktywistami, z której przywykli później korzystać dziennikarze i komentatorzy. W sobotę, 16 marca, posłanka wypuściła w eter aż 11 wpisów.

"Będziemy zabiegać o suwerenność energetyczną Polski. Tylko PIS jest w stanie odważnie, w grupie, zabiegać o polskie interesy w UE", "Prezes J. Kaczyński: Musimy obronić Polskę przed powrotem tego co było", "Czy polscy uczniowie i ich rodzice będą spokojnie patrzeć jak szkodnik polskiego szkolnictwa Broniarz demoluje im życiowe plany"? - takie i kilka innych wpisów, z oczywistym, politycznym "ładunkiem" są niczym woda na młyn dla politycznych oponentów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Media domniemają dziś nad możliwym... uzależnieniem posłanki od Twittera. Czytamy, że oficjalnie trudno o takie podsumowanie, ale przy dziennikarskiej zgodzie na anonimowość, taki komentarz pojawia się już w mediach. Udzielić go miał polityk z kręgów PiS.

- Ona nie wiedziała na początku, jak to jest, że jak ktoś coś napisze to cały świat to widzi i do niej odpisuje - ujawnia w Fakcie. Zakochała się w tym, a nawet, moim zdaniem, uzależniła.

  1. TVN zmylił WSZYSTKICH Polaków. Aż trudno uwierzyć w prawdziwy cel Big Brothera
  2. Miliony włączą dziś Polsat. Tak hitowego filmu nie było w stacji od BARDZO dawna
  3. Żona Janowskiego zdradziła ich horoskop. Pojawił się duży problem
  4. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  5. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy

źródło: Fakt, Twitter

Następny artykuł