Krystyna Pawłowicz zaatakowała Tuska na Twitterze. Internauta szybko ją zgasił

Krystyna Pawłowicz zaatakowała Tuska na Twitterze. Internauta szybko ją zgasił Źródło: screen/youtube/publicystykatvp

Krystyna Pawłowicz to bez wątpienia najbardziej kontrowersyjna postać w polskiej polityce, która bezustannie zaskakuje wstrząsającymi wypowiedziami oraz publikacjami na portalach społecznościowych. Teraz po raz kolejny postanowiła zaatakować Donalda Tuska na Twitterze. Doczekała się jednak szybkiej riposty ze strony internauty, który szybko ją zgasił. 

Krystyna Pawłowicz znana jest przede wszystkim ze swoich brawurowych wypowiedzi oraz wpisów na portalach społecznościowych, w których atakuje różnych polityków oraz komentuje sprawy bieżące. Nie boi się używać skandalicznego słownictwa oraz głośno wypowiadać kontrowersyjnych opinii, tym razem jednak jej się nie poszczęściło. Po raz kolejny postanowiła na Twitterze zaatakować szefa Rady Europejskiej, Donalda Tuska. Wprawdzie to nie pierwsza taka próba, tym razem jednak Krystyna Pawłowicz zdecydowanie się przeliczyła. Internauta jedną wiadomością bardzo szybko zgasił ją tak, że nie wiedziała, co odpisać.

Krystyna Pawłowicz zaatakowała na Twitterze Donalda Tuska

Donald Tusk jest postacią często przywoływaną w wypowiedziach polskich polityków, niewiele jest jednak osób, które atakują go tak często, jak Krystyna Pawłowicz. Teraz polityk po raz kolejny chciała wbić mu szpilę, a użyła do tego wspomnień o harcerstwie oraz śpiewaniu patriotycznych pieśni przy ognisku. - Pytanie ze znaną odpowiedzią: czy można sobie wyobrazić - szczęśliwie byłego już - polskiego premiera D.TUSKA przy harcerskim ognisku śpiewającego POLSKIE pieśni patriotyczne, partyzanckie i powstańcze? Można....? - napisała. Z pewnością nie spodziewała się jednak, że szybko okaże się, iż Polacy mają bujną wyobraźnię i przedstawiony przez nią scenariusz wcale nie jest aż tak niesamowity, jak jej się wydawało.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Jedna celna odpowiedź internauty zgasiła głośną polityk

Internauta w odpowiedzi wstawił zdjęcie szefa Rady Europejskiej robiącego sobie zdjęcia z grupą uśmiechniętych harcerzy. To jednak jej nie wystarczyło i ponownie zapytała o "prawdziwy" udział w ognisku i śpiewanie, a nie "przygodne zdjęcie po drodze z żoną po zakupy". Jak się okazało, na to internauta także miał odpowiedź. Było nią zdjęcie Donalda Tuska strzelającego na obozie harcerskim z łuku. Krystyna Pawłowicz tą fotografią została szybko zgaszona i nie wdała się w kolejne dyskusje, a internauci szybko zaczęli się z niej przez to nabijać. Zebraną wymianę zdań oraz zdjęć, które zobaczyć można poniżej, trafnie opisano kąśliwym stwierdzeniem "Walczyła do końca". Krystyna Pawłowicz pikio.pl Fot. Instagram/Stefan Skrupulatny ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  2. Emeryci dostaną zawału. Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  3. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt
  4. Jackowski przepowiedział STRASZNĄ przyszłość Roberta Biedronia. Nie ma żadnych wątpliwości
  5. Syn Zenka Martyniuka chce być jak Marta Kaczyńska?! Ma się zdecydować na OSTATECZNE rozwiązanie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: NaTemat Następny artykuł