krystyna pawłowicz
fot.youtube.com/blogpressportal
Mateusz Wysokiński - 18 Grudnia 2018

Najpierw Pawłowicz, teraz on! Kolejny znany polityk znika z obozu PiS

Krystyna Pawłowicz zapowiedzią swojej politycznej emerytury wzbudziła wielką sensację. Okazuje się, że nie tylko charakterna parlamentarzystka dystansuje się od obozu Prawa i Sprawiedliwości. Jeden z bardziej charakterystycznych polityków partii rządzącej zostanie na pewien czas odsunięty od sterów władzy.

Krystyna Pawłowicz jest postacią bardzo kontrowersyjną. Posłanka partii rządzącej wielokrotnie swoimi wypowiedziami i zachowaniem przysparzała problemy prezesowi PiS-u- Jarosławowi Kaczyńskiemu. Mężczyzna w związku z nadchodzącymi wyborami do parlamentu europejskiego zdecydował się o odsunięciu kontrowersyjnych postaci ugrupowania z głównego źródła krajowej polityki. Według najnowszych doniesień " emerytura" Krystyny Pawłowicz wcale ma nie być spowodowana jej decyzją, a zamiarami szefa partii rządzącej, który pragnie zdystansować się od polityków, którzy budzą największe emocje wśród Polaków. Wszystko po to, aby Prawo i Sprawiedliwość zapewniło sobie jak największą ilość mandatów w Brukseli. Ofiarą takich "czystek" miał stać się oprócz kobiety także poseł z Kielc - Dominik Tarczyński.

Krystyna Pawłowicz wcale nie chciała iść na emeryturę?

Według anonimowych źródeł płynących prosto z partii rządzącej, Prezes PiS znalazł sposób, aby przekonać do siebie wyborców opowiadających się za centrum. Do realizacji swojego planu potrzebuje jednak usunąć, bądź przynajmniej zdystansować kilku polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy kojarzą się niezdecydowanemu wyborcy ze słabym PR-em partii. Na pierwszy ogień ma iść właśnie Pawłowicz i Tarczyński. -Prezes powiedział, że taka skrajność nam szkodzi, a jedynym sposobem na wygranie wyborów jest odzyskanie centrowych wyborców. Dominik Tarczyński będzie musiał unikać mediów jak ognia i trzymać się z daleka od Facebooka i Twittera. – miał powiedzieć tabloidowi jeden z najbliższych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej

Czy PiS odzyska wyborców?

Nie da się ukryć, że w Prawie i Sprawiedliwości panuje ostatnio wielki kryzys. Wyniki wyborów samorządowych, afera KNF i taśmowa sprawiły, że PiS nie jest już tak pewny swego na polskiej scenie politycznej. Według niektórych sondaży partia Jarosława Kaczyńskiego może przegrać nawet elekcję parlamentarną. Koalicja Obywatelska (tj. PO Nowoczesna, PSL i SLD), a także nowo powstająca, konkurencyjna inicjatywa Ojca Rydzyka zaczyna poważnie zagrażać obecnym rządzącym. Czy odsunięcie od głównego nurtu partyjnego kontrowersyjnych polityków sprawi, że PiS zacznie odzyskiwać zaufanie społeczne wśród wyborców? Czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ciąg dalszy afery KNF! W więzieniu zabili Marka Chrzanowskiego psychicznie, zgotowali mu koszmar
  2. Jerzy Urban MIAŻDŻĄCO podsumował aferę KNF. Bezbłędne, bezlitosne, śmieszne i bezczelne
  3. CBA wpadło do domu szefa KNF! Znaleźli miażdżące dowody
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Gen. JaruzelskiWojciech Jaruzelski obawiał się tych faktów. Cała prawda o stanie wojennymCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News