Prof. Gadacz: Pawłowicz niech zacznie się myć, bo to ona śmierdzi. Jej smród rozchodzi się po całej Polsce

Prof. Gadacz: Pawłowicz niech zacznie się myć, bo to ona śmierdzi. Jej smród rozchodzi się po całej Polsce Źródło: wikimedia

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny przekroczyła granice dobrego smaku i kultury, kiedy oświadczyła, że w Sejmie śmierdzi przez protestujących niepełnosprawnych i ich opiekunów. Za te słowa została jawnie wyśmiana przez społeczeństwo, a głos w tej sprawie zabrał również słynny profesor Gadacz. Mężczyzna publicznie oświadczył, że posłanka sama śmierdzi, a jej smród roznosi się po całej Polsce. Jego słowa krytyki były wyjątkowo mocne i dosadne.

Nie cichną kontrowersje wokół trwającego ciągle protestu niepełnosprawnych. Społeczeństwo podzieliły opinie na ten temat, a w sprawie zabrali nawet głos przedstawiciele Kościoła katolickiego. Od tego czasu rozpoczęła się burza, która trwa do dziś. Pawłowicz została również oceniona, za słowa które wypowiedziała o niepełnosprawnych. - Przed chwilą byłam w Sejmie. Na antresoli, w miejscu dla prasy i w korytarzu głównym na parterze trudny do zniesienia smród. Zapytana o to pani z TVN powiedziała, że też czuje, ale to „od farby, bo gdzieś coś malowano”. Ale nigdzie prac malarskich nie było ... - napisała Pawłowicz na swoim profilu na Twitterze, a jej wpis natychmiast wywołał burzę.

Krystyna Pawłowicz śmierdzi

Internauci są oburzeni słowami posłanki i twierdzą, że każdym kolejnym postem udowadnia, jak bardzo jest prostacka i chamska. Pod jej adresem poleciała lawina często bardzo mocnych i przykrych słów. - Myślałem, że przysłowie o tym, że ryba psuje się od głowy ma uniwersalne znaczenie. Jak słucham słów papieża Franciszka i patrzę na kościół katolicki, a w szczególności nasz Polski, to widzę odwrócenie reguły. Głowa zdrowa, reszta cuchnie - napisał internauta. -Kościół Katolicki w Polsce milczy w sprawie #niepełnosprawni. Ustami abp #Hoser'a mówi, że nie wesprze protestu, nie zajmie stanowiska, gdyż "nie jest stroną" w tym sporze. Ale gmerać w macicach kobiet i ich prawach już bardzo chętnie - napisał jeden z internautów. Niestety problem wciąż trwa. Rządzący nie chcą zgodzić się na wszystkie postulaty, przez co walka nadal ma miejsce. Osoby niepełnosprawne i ich rodzicie spędzają kolejny tydzień na sejmowych podłogach. Nie chcą iść na kompromisy. Do skandalicznej wypowiedzi posłanki PiS-u odniósł się także słynny, polski profesor Tomasz Gadacz, który był jawnie oburzony jej słowami. Uznał, że nie uniknie kary za swoje postępowanie, a pod jej adresem padło kilka mocnych i wyjątkowo krytycznych słów. - Stosunek PiSu do niepełnosprawnych jest skandaliczny. Ta władza straciła wszelkie źródła legitymizacji. Kiedyś zostanie za to osądzona. A Kościół niech przestanie się za nich modlić. To czysty faryzeizm. A pani Pawłowicz niech sama zacznie się myć, bo to ona śmierdzi. Jej smród rozchodzi sie po całej Polsce. Nic bardziej nie śmierdzi niż rozkładający się umysł - napisał Tomasz Gadacz na Twitterze.  
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cała Polska mówi o tym, co założył na siebie Michał Szpak. Koncert zrobił furorę
  2. Media oszalały! Donald Tusk w romantycznej pozie z kobietą
  3. Mandaryna przerywa milczenie. Opowiedziała o horrorze w małżeństwie z Wiśniewskim
Źródło: polityczek.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News