Dopiero teraz wszystko się wydało. Krystyna Pawłowicz dostała podwyżkę

Dopiero teraz wszystko się wydało. Krystyna Pawłowicz dostała podwyżkę Źródło: Wikipedia/Lukas Plewnia

Krystyna Pawłowicz otrzymała podwyżkę. I to nie byle jaką! Na jaw wyszła nie tylko suma, ale i inne fakty dotyczące majątku kontrowersyjnej polityk.

Krystyna Pawłowicz oficjalnie ogłosiła zakończenie kariery politycznej. Ludzie, którzy ją popierają, nie przyjmują do siebie wiadomości, że polityk rozstaje się z Wiejską. Wszyscy przeciwnicy odetchnęli z ulgą. Niezależnie od sympatii będzie jej brakować na polskiej scenie politycznej. 

Właśnie zostało ujawnione oświadczenie majątkowe Pawłowicz. Zaskakuje ono niezmiernie, a jeśli porównamy je z tym, jak wyglądało zanim rozpoczęła karierę w polityce, możemy nawet złapać się za głowę. Co się w nim znalazło?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Pawłowicz i oszczędności 

Okrągła sumka gości na koncie Krystyny Pawłowicz, a oprócz niej może również pochwalić się podwyżką. Dokładnie cztery lata temu, wchodząc do Sejmu, dysponowała oszczędnościami w wysokości 10 tysięcy złotych. Na dzień dzisiejszy ta kwota wzrosła do 110 tysięcy złotych. Wychodzi, że rocznie udawało się jej odkładać średnio 25 tysięcy złotych. 

Jednak to nie wszystkie niespodzianki z oświadczenia majątkowego. Wynika z niego również, że posłanka dostała podwyżkę. I to nie byle jaką, bo od ZUS. Dzięki temu emerytura wzrosła do prawie 8 tysięcy miesięcznie. 

Pozostałe finanse nie uległy zmianie od czasu wejścia na salony polityczne. Krystyna Pawłowicz jest w posiadaniu 95-metrowego mieszkania. Jego szacowana wartość to 570 tysięcy złotych. Mieszkanie to zakupiła w 2000 roku. Oprócz tego dysponuje 35-metrowym lokum, które wynajmuje, co przynosi 880 złotych dodatkowego dochodu miesięcznie. Jest jeszcze jeden składnik majątku, który jest wart wspomnienia. Są to inwestycje w metale przemysłowe o wartości 150 tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany muzyk jest w szpitalu, jego stan jest krytyczny. Rodzina prosi o modlitwę
2. Michał Szpak wystąpił razem z siostrą. Gdy wyszli na scenę, wszyscy patrzyli tylko na nią, przyćmiła gwiazdora

Krystyna Pawłowicz, odchodząc z polityki, może się więc czuć bezpiecznie. Nawet jeżeli w najbliższym czasie nie uda jej się znaleźć zatrudnienia, zawsze ma odłożone na czarną godzinę oszczędności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto. Sprawdź juz dziś! Advertisement
  2. Górnicy nie mogli uwierzyć, w to co znaleźli. Jest warte MILIONY
  3. Ola Kwaśniewska ogłosiła radosną nowinę. Zewsząd spływają gratulacje
  4. Takich paznokci hybrydowych jeszcze nie było! Kobiety oszalały na ich punkcie, to największy hit jesieni 2019
  5. Zgwałcił niepełnosprawną nastolatkę. Mieszkańcy złapali go i wymierzyli mu okropną karę, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Kierowca zobaczył, że bezdomny brutalnie ciągnie płaczącą 11-latkę do lasu. Zatrzymał samochód i rzucił się na pomoc

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News