Odejście Pawłowicz z polityki to oszustwo? Właśnie wyszło na jaw
Bartłomiej Chudy - 16 Grudnia 2018

Odejście Pawłowicz z polityki to oszustwo? Właśnie wyszło na jaw

Krystyna Pawłowicz ogłosiła, że kończy z jej wyrazistym zaangażowaniem w politykę. Jej komentarz o wycofaniu się z życia publicznego wywołał lawinę komentarzy i spekulacji.

Krystyna Pawłowicz, jedna z bardziej wyrazistych i konfliktowych postaci w polskim parlamencie, zadecydowała, że odsuwa się od polityki. Przynajmniej w tym wyrazistym wydaniu, z jakiego ją znamy.

Odejście, czy "schowanie" przed wyborami do PE? Komentatorzy nie mają wątpliwości

Pawłowicz kojarzyliśmy z ciętymi komentarzami. Pozwalała sobie na dużo, przekraczanie granicy dobrego smaku, kultury było w jej przypadku nagminne. Zdaniem wielu - z jej wpisów biło "chamstwo", które nie przystoi posłowi. Ale to już było. Krystyna Pawłowicz ogłosiła na swoim Twitterze, że kończy z jej obecnym zaangażowaniem w polityce. - Czas już pomyśleć o życiu poza polityką, zobaczyć jeszcze miejsca rodzinne, pokurować zdrowie, posprzątać - napisała na portalu społecznościowym. Obserwującym tłumaczyła się na kilka sposobów. - Chcę swą polityczną aktywność zakończyć. Mam dużo spraw do załatwienia, życiowego zakończenia i uporządkowania. Może jesienią tu wrócę - wyjaśniała jednemu z internautów. - Mój czas w polityce w te Święta dobiegł końca, teraz młodzi - napisała. Wielu obserwatorów nie ma wątpliwości co do intencji Pawłowicz. Zarówno anonimowy użytkownicy jak i politycy widzą w decyzji posłanki sprytną zagrywkę. - Kochani, nie bądźcie naiwni. Krystyna dostała rozkaz schować się do szafy, bo idą wybory do PE, stary manewr, który ćwiczyli już w 2015 roku - napisał Jakub Stefaniak, poseł i rzecznik PSL. - Prezes kazał się pani schować do szafy. Mam tylko nadzieję że nie będzie wam tam ciasno razem z Macierewiczem - napisał jeden z komentujących.

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Czy to wielkie oszustwo?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz wolałaby to ukryć. Wstydliwe fakty z życia posłanki, punkt 7 dotyczy mężaCzytaj dalej
Ostrzej w sprawie wypowiedział się redaktor Tomasz Lis. Wpis naczelnego "Newsweeka" niespecjalnie dziwi znając jego poglądy na rządy PiS. - 3 lata walenia przez PiS w UE i trzy lata obrażania wszystkich przez panią Pawłowicz. Teraz nadchodzą wybory, więc Europa cacy, flagę europejską wyjmujemy, a Pawłowicz chowamy. Tylko ktoś skrajnie niemądry uwierzy w uczciwość tej zmiany. Nie wierzcie w słodkie miny bandytów! - napisał na Twitterze. PiS przyzwyczaił Polaków do "chowania" (wycofywania z życia publicznego bądź wyciszania aktywności prywatnej) polityków znanych z wyrazistych przekonań. Przykład Antoniego Macierewicza jest w tej historii i kontekście najbliższym porównaniem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Hipokryzja w czystym wydaniu! Krystyna Pawłowicz atakuje posłów jedzących w Sejmie
  2. Krystyna Pawłowicz właśnie skompromitowała Polskę przed CAŁĄ Europą! Co za wstyd
  3. Krystyna Pawłowicz PONIŻONA jak nigdy! Obrzydliwe, uwłaczające porównanie
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz raczej nie martwi się o pieniądze. Imponujące zarobki politykówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News