Tym razem Pawłowicz poszła o krok za daleko.
Jan Odyniec - 27 Maja 2018

Tym razem Pawłowicz poszła o krok za daleko. "Skończy się w sądzie"

Krystyna Pawłowicz słynie ze swojego ostrego języka i braku kompromisów w ocenie działań przeciwników politycznych. Tym razem jednak, jak twierdzą niektórzy internauci, przekroczyła granicę dobrego smaku. Sprawa najprawdopodobniej trafi do sądu, gdzie polityk będzie musiała tłumaczyć się ze swoich słów.

Krystyna Pawłowicz w sobotę wieczorem skomentowała działania posłanki niezrzeszonej Joanny Scheuring-Wielgus. Tego dnia w polskim Sejmie odbywało się posiedzenie Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, na które do Polski przybyło wielu polityków z całego świata. Posłanka, która do Sejmu weszła z list partii Nowoczesna, została zaatakowana jednak w bardzo ostrych słowach. Część użytkowników Twittera oceniła te słowa jako stanowczą przesadę, za którą Pawłowicz powinna odpowiedzieć przed sądem.

Krystyna Pawłowicz przegięła

Joanna Scheuring-Wielgus w sobotę przekonywała wielu zagranicznych gości, że rządy PiS są zagrożeniem dla wolności i demokracji między innymi na przykładzie braku pomocy dla niepełnosprawnych. To rozwścieczyło Krystynę Pawłowicz do tego stopnia, że porównała posłankę niezrzeszoną do hitlerowskiego zbrodniarza, Josepha Mengele. - Wielgus, przecież jesteś -jak Mengele - za zabijaniem poczętych a niesprawnych, a teraz, oszukanico, rozdajesz zagranicznym gościom ulotki, że "nie ma wolności bez solidarności z niepełnosprawnymi". Nie sil się, i tak tymi wózkami inwalidzkimi do następnego Sejmu już nie wjedziesz - napisała na Twitterze posłanka PiS.

Skończy się w sądzie?

Tweet ten został zauważony przez wielu zwolenników byłej członkini klubu poselskiego Nowoczesnej. Zasugerowali oni, że sprawa powinna trafić do sądu, bo tym razem "granice szamba, w którym to pluska się" Pawłowicz zostały przekroczone. Na taki wpis jednego z internautów odpowiedziała sama Scheuring-Wielgus. Stwierdziła, że rozważa podanie Pawłowicz do sądu, ale nie potwierdziła, że zrobi to z pewnością. W każdym razie jeśli sprawa trafi do sądu, to Krystyna Pawłowicz może mieć poważne problemy. Wprawdzie o tym, jaki będzie wyrok, zadecyduje sąd, który może przyjąć różną interpretację słów posłanki obozu rządzącego. Zdaniem części internautów Pawłowicz wykazała się jednak mową nienawiści, która była stanowczą przesadą.Krystyna Pawłowicz twitter.com/KrystPawlowiczKrystyna Pawłowicz fot. twitter.com/SzatanStocktonKrystyna Pawłowicz fot. twitter.com/JoankaSWChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Ostre kulisy odejścia Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej. "Nie wytrzymałam, pierdo***łam drzwiami"
  2. Nowoczesna w rozsypce! Kolejne odejścia z partii po Wielgus
  3. Burda w studiu na żywo! Scheuring-Wielgus założyła koszulkę, a na niej...
trzaskowski_wstepKrakus na prezydenta Warszawy?! Internauci SZYDZĄ z kandydatury Trzaskowskiego [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News