Brawo! Natalia Nykiel nawet nie splunęła. Upokorzyła Pawłowicz w najlepszy możliwy sposób

Brawo! Natalia Nykiel nawet nie splunęła. Upokorzyła Pawłowicz w najlepszy możliwy sposób

Krystyna Pawłowicz zdecydowanie nie przeżyła minionego sylwestra w medialnej ciszy. Posłanka zaatakowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Natalię Nykiel, gdyż nie spodobał jej się strój młodej piosenkarki. Gwiazda odpowiedziała jej w bardzo wymowny sposób.

Krystyna Pawłowicz należy do grona najbardziej ekspresyjnych parlamentarzystek na krajowej scenie politycznej. Działaczka nigdy nie gryzie się w język, często dzieląc z obserwatorami na Twitterze kontrowersyjnymi opiniami. Co ciekawe, robi to nawet po rzekomym zawieszeniu, czy nawet zakończeniu swej kariery.

Krystyna Pawłowicz nie oszczędziła Natalii Nykiel

Polityk szybko zareagowała więc, gdy na scenie jednego z dużych sylwestrowych koncertów pojawiła się Natalia Nykiel. Młoda wokalistka wybrała bowiem na to wydarzenie marynarkę, na którym widniał wizerunek Maryi. Jako pierwszy piosenkarkę skrytykował Krzysztof Ziemiec, później do ataku przeszła także Pawłowicz. - Szkoda, że niektórzy chcąc się wyróżnić, wciąż sięgają po prostackie sposoby, kpiąc z uczuć wielu innych - stwierdził dziennikarz, nie szczędząc Nykiel gorzkich słów krytyki. - Święci mogą się w najmniej oczekiwanej chwili upomnieć za takie zniewagi - dodała za to posłanka, w nieoczywisty sposób ostrzegając popularną wokalistkę.

Jak Natalia Nykiel odpowiedziała Pawłowicz i Ziemcowi?

Co ciekawe, Natalia Nykiel w tej kontrowersyjnej sytuacji postanowiła zachować milczenie. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie odpowiedziała Ziemcowi i Pawłowicz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Gwiazda na swym koncie na Instagramie opublikowała zdjęcie w budzącej skrajne emocje marynarce, którą bardzo dobrze wyeksponowała. Przedstawiciele mediów zdecydowali się więc szybko skontaktować z jej agentem. Ten za to nie pozostawił dziennikarzom najmniejszych złudzeń. - Uważamy, że nie ma czego komentować - powiedział stanowczo Kuba Parowicz w rozmowie z Wirtualną Polską. Większość fanów Natalii Nykiel przyklasnęła jej reakcji, twierdząc bezpośrednio, iż wyszła z tej trudnej, kontrowersyjne sytuacji z ogromną klasą. W sieci aż zaroiło się od komentarzy, które są w znacznej większości naprawdę pozytywne. - Nieprzeciętna artystka. Nie jakaś tam kolejna celebrytka. ARTYSTKA - napisał jeden z obserwujących Nykiel na Instagramie fanów. - Jak dla mnie kontrowersja to tylko to, co mamy w głowach. Świetne wykorzystanie elementu kultury i nie widzę w tym nic złego, a jestem katolikiem. Polecam za to poczytać o nowym pomyśle naszego rządu, by jednorazowe pobicie żony nie było uważane za przemoc. To jest przerażajace. Jak zwykle wielu patrzy na świat od dupy strony, a na prawdziwe zło nie reaguje, bo religia, przekonania, strach - dodał kolejny w bardzo otwarty sposób. Krystyna Pawłowicz Fot. Instagram/Natalia NykielZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Zarobki gwiazdy zwalają z nóg
  3. Papież Franciszek skrytykował katolików! Tak ostrych porównań nikt się nie spodziewał
  4. Komisja Europejska wkracza do gry! Polaku, zapomnij o dotychczasowych cenach, wszystko się zmienia
  5. Około 22 w Warszawie stanie się coś bardzo złego. WSZYSCY na siebie uważajcie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News