Pawłowicz zdradziła, co będzie robić na emeryturze. Wielu jej pozazdrości

Pawłowicz zdradziła, co będzie robić na emeryturze. Wielu jej pozazdrości Źródło: YouTube - Superstacja

Krystyna Pawłowicz regularnie wypowiada się dla prasy, jednak wiele osób zwraca uwagę także na jej wpisy w mediach społecznościowych. Znana posłanka powiedziała, co będzie robić na emeryturze. Niektórzy jej gorąco zazdroszczą.

Krystyna Pawłowicz jest posłanką, której każdy ruch jest uważnie śledzony przez polskie media. Niejednokrotnie zdarza się, że za sprawą słów kobiety dochodzi do sporego skandalu. W ostatnich dniach parlamentarzystka jest nieco bardziej uważna i stara się pilnować, by nie doprowadzić do kolejnej burzy w Internecie. Jeden z jej ostatnich wpisów zdecydowanie nie należy do takich, które mogłyby szokować internautów.

Posłanka wypowiedziała się na temat tego, co ma zamiar robić po zakończeniu pracy w Sejmie. W ostatnich miesiącach pojawiało się coraz więcej pytań na temat planów posłanki na emeryturze, jednak dopiero po kilku tygodniach udało nam się poznać nieco więcej szczegółów. Wiele osób już teraz wyraża swoją ciekawość wobec słów użytych przez jedną z twarzy Prawa i Sprawiedliwości. 

Krystyna Pawłowicz o swojej emeryturze

Kilka miesięcy temu Krystyna Pawłowicz zapowiedziała, że kończy swoją karierę polityczną. Wiele osób twierdziło, że posłanka już niebawem złoży swój mandat, jednak okazuje się, że jej plany są zupełnie inne. Planuje ona pracować dla partii Jarosława Kaczyńskiego do końca obecnej kadencji.

Wobec takich planów kobiety pojawiły się spekulacje na temat tego, czym zajmie się ona po zakończeniu swojej pracy w parlamencie. Żadna z plotek nie była jednak potwierdzona przez samą zainteresowaną. Dopiero teraz ukazały się pierwsze wiadomości na temat tego, co będzie ona robić po zakończeniu swojej politycznej kariery.

Nieoczekiwanie dowiedzieliśmy się, że Pawłowicz zajmie się swoją muzyczną pasją. W licznych wypowiedziach nie ukrywała ona, że lubi słuchać muzyki, a zwłaszcza utworów, które opowiadają o historii naszego kraju. Niejednokrotnie wypowiadała się na temat swojej sympatii wobec motywów patriotycznych w sztuce, także w piosenkach.

Krystyna Pawłowicz ceni sobie muzykę

- Na pewno kupię i będę na już spokojnej emeryturze słuchała całe dnie. I Horytnicę, i Sabaton, ale też muzyki Classic - pisze na Twitterze Krystyna Pawłowicz, odnosząc się do swoich planów na najbliższe lata. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta nie ukrywała, że docenia działalność zespołu Sabaton. Jego utwory poświęcone są wielkim bitwom, także tym z udziałem Polaków. Jedna z piosenek dotyczy Powstania Warszawskiego i heroicznej postawy warszawiaków, a Pawłowicz już w przeszłości podkreślała, że bardzo ceni sobie to, że zagraniczni wykonawcy rozpowszechniają wiadomości na temat historii Polski.

Niektórzy twierdzą wprost, że już teraz zazdroszczą posłance, że na emeryturze będzie mogła w spokoju oddać się swojej muzycznej pasji, nie martwiąc się od zbyt niską emeryturę przelewaną przez państwo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krystyna Prońko wyznała prawdę o swojej emeryturze. Jej wysokość zwali was z nóg
  2. Legendarna polska aktorka ma prawie 80 lat! Zemdlejecie z wrażenia, jak zobaczycie jak wygląda. Jest PIĘKNA!
  3. Piotr Żyła nie wytrzymał tanecznych popisów Justyny. Postawił jej ultimatum, spotkają się w sądzie?
  4. Bezczelna riposta właściciela restauracji. Magdę Gessler zatkało
  5. Wstrząsający materiał TVN. Lekarz orzekł, że Paweł udaje, chwilę później 13-latek był już "warzywem"
  6. Rakotwórcza substancja w popularnych napojach z Biedronki i Lidla. Lepiej wyrzućcie je do śmieci

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News