Haniebne słowa Pawłowicz do dziecka, które zapozowało do zdjęcia z Biedroniem. "Dzieci takie jak ty już się nie będą rodziły"

Haniebne słowa Pawłowicz do dziecka, które zapozowało do zdjęcia z Biedroniem. "Dzieci takie jak ty już się nie będą rodziły" Źródło: youtube/telewizja_republika/

Krystyna Pawłowicz najwyraźniej nigdy nie przestanie zaskakiwać Polaków. Zaledwie dzień temu posłanka PiS na Twitterze zamieściła komentarz, który odbiera mowę wszystkim. W sieci znów wybuchła afera z jej udziałem.

Krystyna Pawłowicz nieustannie pokazuje wszystkim, że nie ma najmniejszych oporów przed wyrażaniem własnego zdania i przede wszystkim nie boi się konsekwencji, które mogą wynikać z jej bezpośredniości. Posłanka PiS po raz kolejny dowiodła, że szczerość jest jej najświętszą wartością. W miniony poniedziałek pod jednym z opublikowanych postów dodała komentarz, w którym kieruje swoje słowa do... dziecka. Takiego zajścia nikt się nie spodziewał, jednak słowa, które padły ze strony posłanki wywołały niemałą burzę w Internecie. 

Krystyna Pawłowicz zwraca się do dziecka 

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie Roberta Biedronia pod Jasną Górą. Na fotografii widać nie tylko uśmiechniętego polityka, ale równie szczęśliwych rodaków, którzy licznie zgromadzili się na licytacji dotyczącej antyklerykalizmu. Na "fotkę" załapała się nawet mała dziewczynka i to właśnie do niej postanowiła zwrócić się Pawłowicz. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości odpowiedziała na opublikowany post, oczywiście w negatywny sposób, jednak z nieznanych nikomu przyczyn to właśnie niewinne dziecko stało się jej kozłem ofiarnym. 

- Dziecko,które tam stoisz na zdjęciu koło pana Biedronia,czy wiesz,że jeśli ten pan będzie kiedyś rządził,to dzieci takie jak ty już się nie będą rodziły... Chciałabyś tego, córciu...? - napisała.  

Słowa Pawłowicz jednoznacznie wskazywały na to, że miała ona na myśli główny postulat, jaki przedstawia program partii Wiosna Biedronia. Jego założeniem jest, by aborcja na żądanie została w Polsce zalegalizowana. Choć zapewne ten postulat ma prawdziwą rzeszę przeciwników, nikt jeszcze nie pomyślał, by zwracać się w tej sprawie do dziecka, które nie jest świadome wielu rzeczy. Dlatego też słowa polityk odbiły się głośnym echem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Kolejna afera z udziałem Pawłowicz

Tak druzgoczące i niestosowne słowa ze strony posłanki PiS nie mogły się oczywiście obejść bez odzewu użytkowników Twittera. Internauci wylali na Pawłowicz prawdziwe morze hejtu, zamieszczając całą masę komentarzy, niekiedy pełnych wulgaryzmów. 

- "Kobieto... co Ty bredzisz????"

- "Co ty kobieto wypisujesz .I tacy posłowie mają Polskę reprezentować Trzeba iść na wybory i pogonić ten ciemnogród rydzykowy"

- "Kobieto, wynoś się z parlamentu ale już. Bredzisz coraz gorzej." 

- "Wstyd Pani Krystyno, poprostu wstyd."

To tylko niektóre z negatywnych komentarzy, jakie zamieszczali oburzeni Internauci. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polsat wyświetli dziś najbardziej kontrowersyjny polski film wszech czasów. Krytycy go zmiażdżyli. Wasze wnętrzności tego nie wytrzymają
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  4. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę
  5. Mama małej Madzi z Sosnowca pilnie przeniesiona. Jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo?

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News