Poznajcie
Karol Zaborowski - 15 Lipca 2018

Poznajcie "czarną listę Pawłowicz". Posłanka chce wymierzać sprawiedliwość

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz znana jest z ciętego języka i ostrych wypowiedzi. Ze swoim zdaniem zdecydowanie się nie kryje zarówno w Sejmie, jak i w mediach społecznościowych. Teraz przedstawiła nam swoją czarną listę. Przestawimy, kto się na niej znalazł.

Krystyna Pawłowicz już niejednokrotnie nas zaskakiwała swoimi wypowiedziami w Sejmie oraz wpisami w mediach społecznościowych. Wiele razy zarówno media, jak i inni posłowie nie mogli uwierzyć w to, co słyszeli, wystarczy wspomnieć niedawną wypowiedź Pawłowicz, która szerokim echem odbiła się w polskich mediach. - Mam apel do tej części sali lewej, żeby opanowała chamstwo lewackie swojej przedstawicielki, która bez obrażania kogokolwiek nie potrafi po prostu mordy swojej otworzyć! - mówiła Krystyna Pawłowicz. Teraz posłanka nawiązując, do ostatnich wydarzeń wokół Sądu Najwyższego przedstawiła nam swoją czarną listę.

Krystyna Pawłowicz: kto się znalazł na jej czarnej liście?

Pawłowicz w swoim wpisie skupiła się na sędziach, a listę otwierają sędziowie, którzy byli w Brukseli i prosili o pomoc w sprawie reformy sądownictwa przeprowadzanej przez rząd PiS. Posłanka ich zachowanie wprost nazywa anty polskim. - "Czarna lista sędziów Krystyny Pawłowicz" to powsz dostępny art na wPolityce zawierający listę sędziów kt w dn 21-23 III byli w Brukseli skarżyć i buntować na legalne władze PL, na reformę sądów i żądali interwencji To lista tylko z JEDNEGO antyPL wyjazdu - pisze Pawłowicz. Jest to jednak początek czarnej listy Pawłowicz, ponieważ w kolejnych wpisach wytyka sędziom ciągłe skargi, które cały czas wpływają do KRS, ale również do posłów z prośbą o pomoc. - Na różne "czarne listy" wpisują się od lat sami sędziowie! Ofiary sądów zasypują KRS, posłów, Sejm, RPO, sądy OGROMNĄ ilością skarg na "czarnych sędziów". Zdradzane państwo i obywatele pamiętają... - dodaje posłanka. Widać tutaj jak na dłoni, że Krystyna Pawłowicz ma zamiar pójść na noże ze wszystkimi sędziami, którzy według niej szkodzą naszemu państwu oraz gnębią jego mieszkańców. Dodaje również, że ich niezawisłość nie chroni przed odpowiedzialnościami za podejmowane wyroki. Czyżby szykowały się pozwy skierowane w stronę sędziów, którzy nie godzą się na politykę PiS?Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. twitter.comChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono kulisy zamkniętego spotkania PiS. Nic dziwnego, że nie wpuścili mediów
  2. Wstrząsające wyznanie żony znanego senatora. „Powiedział mi, że jestem jego własnością, przedmiotem”
  3. Szokujące odkrycie! Niemal wszyscy karmimy tym psy, a to je ZABIJA
Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
sędziaJak bardzo praworządnym krajem jest Polska? Ranking ukazuje naszą pozycję...Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News