Pawłowicz boi się o własne życie!
Malwina Kossela - 19 Lipca 2018

Pawłowicz boi się o własne życie! "Nienawiść, opętanie, zbydlęcenie"

Krystyna Pawłowicz jest jedną z bardziej wygadanych i odważnych polskich polityków. Jednakże, teraz nawet ona... boi się o własne życie! "Nienawiść, opętanie, zbydlęcenie"

W środę przed Sejmem odbył się protest, który Krystyna Pawłowicz najwyraźniej bardzo źle zniosła. Podczas akcji na teren budynku zostali przemyceni przez Joannę Schmidt dwaj demonstranci. Najbardziej kontrowersyjna z polskich polityków postanowiła, oczywiście, skomentować tę sprawę. Faktycznie, pomysł przemycenia demonstrantów do Sejmu nie był najlepszy. Spowodował jedynie zaostrzenie przestrzegania zasad bezpieczeństwa na tym terenie i wzmożenie kontroli wszystkich pojazdów wjeżdżających na teren parlamentu.

Krystyna Pawłowicz boi się o życie

- Bydło poselskie z lewej strony sali zagraża Sejmowi,posłom i polskim instytucjom P. Marszałku, to nie są żarty! W swej nienawiści,opętaniu i zbydlęceniu ci szaleńcy są zdolni do wszystkiego, nawet do zbrodni. Brak reakcji na ich wyczyny doprowadzi do samosądu... - napisała Krystyna Pawłowicz na swoim Twitterze. Widać wyraźnie, że temperamentna zwykle posłanka PiS przestraszyła się tego, co zaszło. Jej komentarz nie świadczy jedynie o pogardzie wobec opozycji, ale również o prawdziwej obawie chociażby o swoje życie. - My na co dzień mamy to chamstwo. Ich trzeba się po prostu bać, są zdolni do każdego świństwa. Po dzisiejszych ich wyczynach używam jedynych ADEKWATNYCH słów i określeń - odpowiedziała jeszcze posłanka na komentarz jednego z internautów, dalej odnosząc się do protestu.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Porzucili psa na pewną śmierć! To co zrobiła później, wyciska łzy
  2. Słynna prezenterka TVN i TVP pokazała coś specjalnego! Wszyscy jej fani są zachwyceni
  3. Co się stało?! Internauci nie mogą uwierzyć w zdjęcie córki Wiśniewskiego
  4. Skandal w Polsacie! Gwiazda wyrzucona na bruk, zapowiada zemstę
  5. Większość właścicieli małych kotków nie ma o tym pojęcia! A można zyskać naprawdę dużo
tusk_wstępTusk na prezydenta? Internauci bezpardonowo rozprawiają się z tym pomysłem...Czytaj dalej
Który znany polityk jest krewnym Anny Guzik? Nie zgadniesz! Zaskakujące relacje rodzinne politykówKtóry znany polityk jest krewnym Anny Guzik? Nie zgadniesz! Zaskakujące relacje rodzinne politykówCzytaj dalej
Źródło: natemat.pl    
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News