Krystyna Pawłowicz uderzyła w Wieniawę i jej byłego partnera. Mistrzowsko do pionu ustawił ją ojciec Barona

Krystyna Pawłowicz uderzyła w Wieniawę i jej byłego partnera. Mistrzowsko do pionu ustawił ją ojciec Barona Źródło: YouTube - Onet Wiadomości

Krystyna Pawłowicz postanowiła wdać się w dyskusję z internautami na temat Julii Wieniawy i Barona. Nieoczekiwanie doczekała się komentarza ze strony ojca muzyka. Posłanka zaliczyła wielką wpadkę.

Krystyna Pawłowicz uznawana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych posłanek. Dzieje się tak nie tylko poprzez bardzo ostre wypowiedzi w murach Sejmu, ale również przez liczne wpisy w mediach społecznościowych, które często sprawiają wrażenie wyjątkowo nieprzemyślanych. Wielokrotnie towarzyszą im krytyczne komentarze ze strony innych internautów.

Tym razem parlamentarzystka nieoczekiwanie postanowiła odnieść się do słynnego rozstania, o którym od kilku dni piszą i rozmawiają ludzie z całej Polski. Dowiedzieliśmy się, że Julia Wieniawa i Baron nie są już parą. Nikt nie spodziewał się, że głos w tej sprawie zabierze właśnie Krystyna Pawłowicz. Jej słowa spotkały się z bardzo negatywnym odbiorem.

Krystyna Pawłowicz krytykowana przez internautów

- A kto to jest ten jakiś Baron i ta Wieniawa...? Czym się zasłużyli, czego i gdzie dokonali...? - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz, nie zdając sobie sprawy z ogromnej popularności obu gwiazd.

Nieoczekiwanie, Krystynie Pawłowicz odpowiedział sam ojciec Barona, który wystosował do posłanki bardzo rzeczową odpowiedź.

- Szanowna Pani Poseł, informuję uprzejmie, że mam troje wybitnie utalentowanych dzieci. Adam - muzyk, kompozytor, producent, Aleksander - muzyk, kompozytor, producent, Marysia - muzyk adept. Dwaj pierwsi są niezwykle zasłużeni dla polskiego jazzu, rocka i edukacji artystycznej. Naturalną koleją rzeczy artyści, podobnie jak politycy, budzą nadmierne i niezasłużone zainteresowanie mediów, o czym Pani Poseł z pewnością wie. Mam nadzieję, że odpowiedź wyczerpała zasób pytań. Z Panem Bogiem, Piotr Baron - napisał mężczyzna.

Jego odpowiedź cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Nikt nie spodziewał się jednak, że posłanka zdoła skompromitować się jeszcze bardziej.

Krystyna Pawłowicz skompromitowała się w sieci

- Każdy rodzic swe dzieci chwali, ale ja nie pytałam o dorobek pana dzieci, ale pana. Proszę się dziećmi nie podpierać i za nimi nie chować. Pytałam o PANA jakieś dokonania, dobro czynione dla INNYCH, o jakieś dobro większe niż upubliczniane pana flirtu z jakąś panią - odpowiedziała Pawłowicz.

Dzisiaj grzeje: 1. Policjant widzi dziecko w nagrzanym aucie i wybija szybę. Po chwili dokonuje strasznego odkrycia
2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Problem w tym, że znana posłanka najwyraźniej pomyliła się, formułując swoją wypowiedź tak, jakby zwracała się do samego byłego chłopaka Julii Wieniawy. Najwyraźniej nie wiedziała o tym, że Piotr Baron jest ojcem Aleksandra i zwróciła się do niego w bardzo krytycznym tonie. Jej błąd został wyśmiany przez setki internautów.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
    2. Wypłynęło zdjęcie Agaty Dudy zanim została pierwszą damą. Czarne paznokcie, fikuśne okulary to tylko początek
    3. Krzysztof Jackowski miał wizję, co czeka nas już za miesiąc. Nie wszyscy Polacy będą zadowoleni
    4. Wstrząs. W polskim jeziorze są piranie
    5. 40-letnia panna młoda zostawiła puste miejsce dla zmarłego syna. Gdy zobaczyła, kto zjawił się na ślubie, nie mogła powstrzymać łez

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News