Niebywałe, naprawdę robi wrażenie. Ukryty talent Krystyny Pawłowicz, w sieci pojawiły się zdjęcia

Niebywałe, naprawdę robi wrażenie. Ukryty talent Krystyny Pawłowicz, w sieci pojawiły się zdjęcia Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Krystyna Pawłowicz, była posłanka, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego podzieliła się w mediach społecznościowych swoim niesamowitym talentem. Nikt się nie spodziewał, że Pawłowicz ma tak artystyczną duszę.

Krystyna Pawłowicz jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków w polskiej polityce, co sprawia, że wiele osób nie może uwierzyć, czym była posłanka zajmuje się w wolnych chwilach. 

Krystyna Pawłowicz ma wiele ukrytych talentów

Mało kto wie, że Krystyna Pawłowicz w młodości z wielkim zamiłowaniem zajmowała się wieloma dyscyplinami sportu. Była posłanka uprawiała dyscypliny lekkoatletyczne, w tym rzut oszczepem, dyskiem i biegi. Co ciekawe, w rzucie oszczepem udało jej się zdobyć mistrzostwo Mazowsza młodzików. 

W późniejszych latach Pawłowicz zainteresowała się prawem. Ukończyła wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, po czym zaangażowała się w politykę, co przyniosło jej rozpoznawalność w całym kraju. Okazuje się, że to nie wszystkie zainteresowania sędziny Trybunału Konstytucyjnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Krystyna Pawłowicz podzieliła się niesamowitymi zdjęciami

Teraz okazuje się, że Krystyna Pawłowicz od lat ukrywa przed wszystkimi wielki talent artystyczny. Na jej profilu na Twitterze można naleźć wiele rysunków jej autorstwa. Była posłanka zamieściła między innymi portret Indiry Ghandi, który powstał prawie 40 lat temu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Janusz Palikot przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje, choroba zwyciężyła

2. Wierni pogrążyli się w żałobie. Nie żyje bliski współpracownik Jana Pawła II

Co więcej, portret, który stworzyła, będzie wystawiony na aukcję. Już we wrześniu wszyscy zainteresowani będą mogli starać się o rysunek Pawłowicz na aukcji w Antykwariatach Warszawskich "Lamus". Nie będzie to pierwszy raz, kiedy prace Pawłowicz będzie można kupić na aukcji. Już wcześniej sprzedane zostały jej portrety Jimiego Hendrixa i Pabla Picassa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. COVID-19 w reprezentacji Polski. Stwierdzono nowe zakażenie, cała drużyna w kwarantannie
  2. Najczęstszy błąd podczas kiszenia ogórków. Sprawdź, jak go uniknąć
  3. Masz na suwaku litery YKK? Ważny znak, każdy powinien wiedzieć, co oznacza
  4. Kobieta nastawiła i włączyła pranie. Nagle usłyszała z bębna dziwny dźwięk, otworzyła drzwi i zamarła
  5. Monika zapraszała gości na ślub. Nie przyjdą, powód doprowadził ją do furii
  6. Wyciekły informacje na temat Andrzeja Dudy. Prezydent świętuje wygraną, nikomu by nawet nie przyszło do głowy gdzie

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News