Krystyna Pawłowicz szczerze (?) o swoim wyglądzie. Nam odebrało mowę

Krystyna Pawłowicz szczerze (?) o swoim wyglądzie. Nam odebrało mowę Źródło: YouTube/GRUPA PATRIOTYCZNA

Krystyna Pawłowicz zdążyła już przyzwyczaić wszystkich obserwatorów polskiej sceny politycznej do swoich bezkompromisowych wypowiedzi. Posłanka nie odpuszcza w żadnym temacie, zawsze musi wyrazić swoje zdanie. Tym razem wdała się w internetową dyskusję o swoim wyglądzie. Zaskakująco się oceniła.

Krystyna Pawłowicz wdała się w kolejną burzliwą, internetową dyskusję. Tym razem nie dotyczy ona tematu stricte politycznego - na Twitterze posłanki wybuchła kłótnia o modę, a dokładnie o wygląd kontrowersyjnej parlamentarzystki. Burzę wywołał "Super Express", porównując sukienkę Pawłowicz do wora pokutnego.

Krystyna Pawłowicz oceniona za ubiór. "Nie odróżniają chińszczyzny od szlachetnego lnu!"

Na reakcję słynącej z ciętego języka i bezpardonowych wypowiedzi posłanki nie trzeba było długo czekać. Opublikowała wpis w swoim charakterystycznym stylu. Określiła stylistę, którego wypowiedź pojawiła się w artykule, mianem "pretensjonalnego", "bez stylu i wyglądu".

- Tacy specjaliści od ubrań i materiałów, że nie odróżniają swojej chińszczyzny z pobliskiego bazarku od szlachetnego, polskiego lnu - grzmi Pawłowicz na Twitterze.

I od tego zaczęła się cała dyskusja, w której część internautów popiera i chwali ubiór posłanki, a inni atakują ją za bezguście. Pojawiła się także prośba o podanie marki sukienki. I Krystyna Pawłowicz chętnie ją podała. Okazało się, że ubrania kupuje w jednej firmie.

Pawłowicz o swoich ubraniach. Zaufała jednej marce

Krystyna Pawłowicz jest zachwycona kreacjami polskiej firmy Modesta. Okazuje się, że firma jest popularna wśród pań posłanek. Pawłowicz przyznała, że inne parlamentarzystki także szyją tam swoje kreacje. Zaskakuje jednak nie sam wybór marki, co jej uzasadnienie. A konkretnie samoocena posłanki Pawłowicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Większość ubrań kupuję u MODESTY. Jestem grubasek, więc leży jak na /sympatycznym/ grubasku - napisała.

Marka chwali się na swojej stronie internetowej, że jej wyroby dostępne są w rozmiarach 36-54, a więc mogą "zaspokoić potrzeby niemal każdej kobiety". Pewne jest jedno - marka zyskała właśnie sporą reklamę i sympatyczną ambasadorkę.

Z pewnością posłanka Pawłowicz ma wielu zwolenników, którym pasuje jej bezpośredni, agresywny styl. Choć można znaleźć pewne zalety takiego stylu bycia, ciężko jednak określić go mianem "sympatycznego". Zapewne znalazłyby się osoby, które nie zgodziłyby się z taką charakterystyką Krystyny Pawłowicz. A przykładów nie trzeba szukać daleko - jest Twitter i kpiny ze stylisty.

uploaded

Źródło: Twitter/@KrystPawlowicz

Zobacz także:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki
  4. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile
  5. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem
  6. Tak żona Zenka Martyniuka wyglądała na ślubie. Zbieramy szczęki z podłogi
  7. Niestety, nadciągają kataklizmy. W Polsce zrobi się niebezpiecznie, Jackowski przedstawił koszmarną prognozę na wakacje
     

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News