Krystyna Janda się boi, ujawniła swój dramat. Musiała podjąć bardzo trudną decyzję

Krystyna Janda się boi, ujawniła swój dramat. Musiała podjąć bardzo trudną decyzję Źródło: Onet Rano YouTube.com

Krystyna Janda jest jedną z czołowych polskich aktorek i na przestrzeni lat stworzyła wiele niezapomnianych kreacji. Ostatnimi czasy skupia się na prowadzeniu własnego teatru i to właśnie on jest obecnie jej największym zmartwieniem. Prowadzenie biznesu nie jest łatwe i aktorka przyznała, że została zmuszona do podjęcia trudnej decyzji.

Krystyna Janda się boi i mówi o tym wprost. Podobnie jak reszta koleżanek i kolegów z branży artystycznej zmuszona była ostatnio udać się na przymusowy urlop i chociaż dodatkowe dni wolne przeważnie są powodem do radości, to w tym przypadku przyniosły jednak więcej zmartwień i spowodowały dramat w życiu aktorki.

Obecna sytuacja artystów to dramat, Krystyna Janda nie należy do wyjątków

Krystyna Janda jest ceniona za swój warsztat oraz wieloletnie doświadczenie na scenach całej Polski. Ponieważ nie stroni od wypowiadania się na aktualne tematy społeczne oraz polityczne, często jest zapraszana jest do programów, gdzie opowiada o swoich doświadczeniach oraz proszona jest o komentarz. Przykładem tego, jaką postawę prezentuje jest wywiad udzielony Jarosławowi Kuźniarowi w ramach programu Onet Rano, który można znaleźć na YouTube. Obecnie głównym tematem, jaki porusza Krystyna Janda, jest sytuacja artystów w obliczu koronawirusa. Okazuje się, że gwiazda musiała podjąć trudną decyzję i teraz nie jest pewna swojej przyszłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktorka przeżywa obecnie dramat, jej przyszłość nie jest pewna

Krystyna Janda udzieliła w TVN "Uwaga koroanwirus" szczerej wypowiedzi na temat swojej sytuacji. Zdradziła, że chcąc zapewnić swoim pracownikom ciągłość pensji oraz nie dopuścić do opuszczenia jej zespołu zdecydowała się na, ryzykowną w obliczu braku przychodów z biletów, decyzję.

- Boję się bankructwa. Boję się jak wszystkie teatry, dlatego ruszyliśmy m.in. jako jedno z trzech, czterech miejsc w Warszawie w tej chwili. Wzięliśmy dość dużą pożyczkę, żeby płacić pensję naszym pracownikom. Wielu aktorów przez nas starało się o postojowe - "SuperExpress" cytuje wypowiedź aktorki z programu TVN-u.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister zdrowia ostrzega i zapowiada. Podał termin, kiedy wrócimy do obowiązkowego noszenia maseczek

2. Wszyscy śmiali się z jej wyglądu, chciała się zabić. Na szczęście pojawiła się nieoczekiwana pomoc

Musi zostać dobrej myśli

Mimo trudnej sytuacji, w jakiej się znalazła, oraz widma, że już niedługo zabraknie pieniędzy na działalność zwyczajnie, Krystyna Janda nie pozwala sobie na chwilę zwątpienia i trzyma się pozytywnej wizji przyszłości. Powrót do pracy na pewno pomaga zachować pogodę ducha.

- Od momentu, kiedy zaczęliśmy próby i mamy przed sobą perspektywę premiery, psychicznie wróciliśmy do normy - mówi Krystyna Janda w "Uwaga koronawirus".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  2. Kamil Bednarek miał poważny wypadek samochodowy. Wiemy, w jakim stanie jest poszkodowany (FOTO)
  3. 15-letni Kuba pobity na śmierć. Powód, jakim się kierował starszy mężczyzna przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Kamil Bednarek miał wypadek. Auto totalnie zniszczone, nadaje się do kasacji
  5. Na jaw wyszły porażające fakty ws. śmierci Dawida Kosteckiego. 3 dni wcześniej wykonał kluczowy telefon
  6. Rafał Trzaskowski zapowiedział ważną zmianę dla matek. Wiele z nich może dostać dodatkowe 200 złotych

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News