Krystyna Czubówna prawie zginęła na planie Agenta. Przerażająca relacja

Krystyna Czubówna prawie zginęła na planie Agenta. Przerażająca relacja Źródło: screenshot/TVN

Krystyna Czubówna to najbardziej znana polska lektorka. Charakterystyczny głos zapewnił jej sympatię widzów. Ostatnio zaskoczyła wszystkich decydując się na udział w popularnym show TVN "Agent-Gwiazdy". Jak się okazało, niemal przypłaciła to życiem.

Krystyna Czubówna zyskała sympatię widzów już wiele lat temu, gdy można było usłyszeć jej głos w niemal każdym filmie przyrodniczym. Mimo to lektorka raczej stroniła od mediów i rzadko można było ją zobaczyć na imprezach czy ściankach. Tym bardziej zaciekawiła widzów swoją decyzją o wystąpieniu w programie "Agent-Gwiazdy". Przygoda okazała się bardzo niebezpieczna. Niewiele brakowało, a mogłaby wydarzyć się tragedia.

Krystyna Czubówna prawie zginęła

"Agent-Gwiazdy" stawia przed uczestnikami prawdziwe wyzwania. Zadania są bardzo wymagające - aby sobie z nimi poradzić, konieczna jest wytrzymałość psychiczna i fizyczna. Krystyna Czubówna zdecydowała się zaryzykować i zazwyczaj świetnie sobie radziła. Aż do pewnego czasu...

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Podczas uroczystej premiery programu okazało się, że w czasie kręcenia jednego z odcinków prawie doszło do tragedii. Uczestnicy dostali bardzo ciężkie zadanie. Mieli przepłynąć kawałek Oceanu Atlantyckiego. Właśnie wtedy Krystyna Czubówna prawie straciła życie. Choć na początku radziła sobie bardzo dobrze, w pewnym momencie nadszedł kryzys. Lektorka opadła z sił, nie dawała rady dalej płynąć przez wzburzoną wodę. Znalazła się w bardzo niebezpiecznej sytuacji. Mogła się utopić.

Przykre wspomnienia

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Dzięki bohaterskiej postawie boksera Andrzeja Gołoty udało się uratować lektorkę, zanim było za późno. Traumatyczne zdarzenie wspomina Edyta Górniak.

- To było trudne, morze było wzburzone, był czas sztormów, więc nie było żartów. Zlękłam się wtedy poważnie o Krysię, bo ona podczas tego płynięcia chyba zemdlała i straciła świadomość  - powiedziała dziennikarce serwisu Plotek.pl.

Nic dziwnego, ze piosenkarka nie mogła znieść premiery pierwszego odcinka show i opuściła salę. Mało brakowało, a stałaby się świadkiem śmierci koleżanki z programu. 

- Pamiętam, że ryczałam później w pokoju i się zastanawiałam, czy to jest na pewno pod kontrolą, czy nic się jej nie stanie, czy nie będzie konsekwencji i uszczerbku na jej zdrowiu - wspomina ze smutkiem Edyta Górniak.

Na szczęście Krystyna Czubówna wróciła z wyprawy cała i zdrowa, a przykra sytuacja jest już tylko niemiłym wspomnieniem.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
  2. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  3. Tomasz Kammel cierpi katusze dla Barbary Kurdej-Szatan. Boli od samego patrzenia
  4. Trwa pasmo nieszczęść i klęsk Sławomira. Dramat gwiazdora
  5. Rodzice się obawiali. Co wkrótce zmieni się w 500 plus?

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News