TVP przebiło dno! Pracownicy MOLESTOWALI Krystynę Czubównę

TVP przebiło dno! Pracownicy MOLESTOWALI Krystynę Czubównę Źródło: screen/youtube/8TVR

Krystyna Czubówna z wykształcenia jest prawnikiem, lecz wszyscy Polacy znają ją jako jedną z najbardziej poważanych prezenterek i lektorek. Jej kariera jest spektakularna i z pewnością wiele osób może jej zazdrościć, jednak teraz na jaw wyszło, że nie wszystko było tak cudowne, jak się wydaje. Kobieta przeszła piekło. 

Krystyna Czubówna przez pierwsze lata swojej kariery związana była z Telewizją Polską, gdzie współpracowała z "Panoramą" nadawaną przez TVP2. Dzięki tej pracy stała się znana i poważana w środowisku, czterokrotnie otrzymała Telekamerę w kategorii "Informacje". Porzucenie tej pracy i związanie się z Telekomunikacją Polską było dla wszystkich szokiem, jednak sama kobieta często wspomina, iż była to bardzo dobra decyzja, a teraz pojawiły się informacje, co mogło ją spowodować. Dzisiaj przede wszystkim kojarzona jest jako lektorka filmowa, głównie w produkcjach dokumentalnych z naciskiem na przyrodnicze. Współpracuje z kilkoma stacjami oraz rozgłośniami radiowymi, m.in. RMF FM czy Polskim Radiem 3. Wydawać by się mogło, że tak spektakularna kariera jest spełnieniem marzeń, jednak w ostatnim wywiadzie kobieta wyznała coś wstrząsającego.

Krystyna Czubówna była molestowana

W ostatnim czasie głośno mówi się o szacunku wobec kobiet, bronieniu swoich praw oraz uświadamianiu ludzi o tym, że pewne zachowania muszą być zgłaszane i wymagają reakcji. Pamiętać jednak należy, że jeszcze kilkanaście lat temu wyglądało co zupełnie inaczej, a słowa "molestowanie" nie używało się zbyt często. W ostatnim wywiadzie Krystyna Czubówna ujawniła, że jej również przykre doświadczenia niestety nie ominęły i to nawet na korytarzach TVP. - To jest zjawisko, które zawsze istniało. Istniało w radio, w telewizji, na uczelni. Niewybredne dowcipy, niewybredne propozycje, jakieś ocieranie, jakieś podszczypywanie. To szło dalej, bo bardzo często miała pani wybór. Przerobiłam taką sytuację na własnej skórze - wyznała w rozmowie z "Wideoportalem".

Poważne konsekwencje głośnego protestowania

Krystyna Czubówna nie należała jednak do osób, które bez słowa pozwalały traktować się w nieodpowiedni sposób. Do tej pory znana jest jako kobieta z żelaznymi zasadami, których przestrzega i wymaga tego również od swoich współpracowników. Jak się jednak okazuje, w jej przypadku głośne słowa niosły za sobą bardzo poważne konsekwencje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Byłam doprowadzona do takiej sytuacji, że musiałam powiedzieć wprost, bez owijania w bawełnę, bez kurtuazji i pięknych słów. Musiałam powiedzieć, co myślę na temat takiego zachowania. Skutkowało to tym, że przez wiele miesięcy nie byłam angażowana do pracy - opowiadała o ciężkim okresie w swoim życiu. Ciężko uwierzyć, że tak szanowana postać musiała przejść przez piekło, dobrze jednak, że celebrytka odważyła się otwarcie powiedzieć o swojej przeszłości - być może kobiety obecnie przeżywające podobne sytuacje postanowią pójść w ślady autorytetu i nie patrząc na konsekwencje głośno będą mówić o swoich traumach. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Karol Strasburger: Partnerka szokuje w wywiadzie!
  2. Stachursky będzie gwiazdą PiS? Fani nie dowierzają!
  3. Rydzyk straci fortunę? Czarne chmury nad jego imperium
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. DELFIN PODPŁYNĄŁ DO NURKA, BŁAGAŁ O POMOC. SZOKUJĄCY FINAŁ
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu