Polak bestialsko zamordowany w Irlandii (zdjęcia)

Polak bestialsko zamordowany w Irlandii (zdjęcia)

Do tragicznej w skutkach kłótni doszło na jednym z parkingów dla ciężarówek w Irlandii. Do dwóch siedzących w kabinie TIR-a Polaków podeszło dwóch mężczyzn zamieszkałych w okolicy. Awantura, która rozgorzała chwilę później kosztowała jednego z Polaków życie.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę w miejscowości Fermoy w hrabstwie Cork na południu Irlandii. Do stojącej na parkingu ciężarówki podeszło dwóch mężczyzn mieszkających w okolicy. Nie wiadomo, co było przyczyną kłótni, która nagle rozgrzała atmosferę.

Mężczyźni szybko przeszli od słów do rękoczynów. Wkrótce jeden z awanturujących się padł martwy. W tym miejscu zaczynają się sprzeczne informacje. Większość mediów podaje, że ofiarą bójki został kierowca. Są jednak i takie, które wskazują, że ofiarą jest jeden z miejscowych, który podszedł do kabiny TIR-a.

Pewne jest jednak, że cała czwórka pochodziła z Polski. Wiadomo też, że do konającego Polaka wezwano karetkę. Przybyli ratownicy mogli jednak stwierdzić tylko zgon. Dotkliwie pobity metalowym prętem mężczyzna zmarł bowiem tuż przed przyjazdem karetki.

Policji już udało się schwytać odpowiedzialnych za śmierć mężczyzny. Teraz funkcjonariusze sprawdzą nagrania z kamer monitoringu zamieszczonych na pobliskiej stacji paliw. Mundurowi wezwali też do siebie świadków zdarzenia, którzy w czasie zdarzenia przebywali na parkingu dla ciężarówek.

źródło: twitter.com/PaulByrne_1 źródło: twitter.com/PaulByrne_1 pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News