Królowe Życia znowu szokują. Widzowie popularnego programu stacji TTV są w szoku. Jedna z uczestniczek była bliska skrzywdzenia zwierzęcia. Fani są zażenowani i przerażeni tym, co mogło stać się przed telewizyjnymi kamerami.

Królowe Życia to bez wątpienia jeden z bardziej kontrowersyjnych programów w należącej do TVN telewizji TTV. Głównie z powodu Dagmary – uczestniczki, która ma prawomocny wyrok za stręczycielstwo i handel ludźmi. Pomimo ciemnej, kryminalnej przeszłości, kobieta bryluje na antenie telewizyjnej i stała się celebrytką. Dobrą passę kobiety może jednak popsuć incydent, którego się dopuściła.

Królowe Życia nie uciekają od kontrowersji

Konwencja programu w telewizji już sama w sobie budzi wątpliwości moralne oraz może zostać odebrana niejednoznacznie. Założeniem, z jakiego wychodzi show, jest prezentacja biografii postaci, które słyną z wielkiego bogactwa oraz bardzo bezkompromisowego podejścia do życia. Jedną z nich jest była „burdelmama” – Dagmara, której działalność w zorganizowanej grupie przestępczej po dziś budzi niesmak widzów. Mimo wszystko, dzięki swojej nietypowej formule, show cieszy się całkiem dobrą oglądalnością, co zaowocowało tym, że program doczekał się już piątego sezonu.

Sytuacja, o jakiej mówimy, rozegrała się w jednym z najnowszych odsłon „Królowych Życia” – Dagmara została poproszona przez swoją przyjaciółkę Edzię o przysługę polegająca na przewiezieniu kobiety z jej psem. Kobieta nie chciała jednak przystać na tę prośbę, argumentując to nieprzyjemnym zapachem, który wydobywało z siebie zwierze.

– Ja kocham Tequilkę, ale nie wezmę jej do samochodu, bo śmierdzi – powiedziała eks-kryminalistka i wtedy obie Panie wpadły na iście diabelski plan, żeby umyć psa… na myjni samochodowej!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"M jak miłość": Bolesne wyznania gwiazd serialu. Przeżyły prawdziwe dramaty

Od tragedii było tylko o włos

Jak Panie pomyślały, tak zrobiły. Podjechały do najbliższej myjni i ustawiając psa opamiętały się błyskotliwie zauważając, że woda pod tak wielkim ciśnieniem mogłaby zabić pupila.

– Nie wiem, co tej Edzi przyszło do głowy, żeby karcherem myć psa. Przecież gdybym ja tam przycisnęła, to by tego psa pierdolnęło 30 metrów wody – skomentowała zajście Dagmara.

Widzowie nie kryli jednak oburzenia zachowaniem dwóch dorosłych kobiet i zaczęli zgłaszać sprawę na policję. W polskim prawodawstwie są przepisy, dzięki którym można skazywać za znęcanie, albo próbę znęcania się nad zwierzętami. Czy widzowie show będą musieli pożegnać Dagmarę, przed którą pojawiła się realna groźba powrotu za kraty? Czas pokaże.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność
  2. Znalazł na polanie foliową reklamówkę. Zawartość była makabryczna
  3. Fani Taco Hemingwaya oszaleli! Na jego koncercie działy się cuda
  4. Przerażające wyznanie Edyty Górniak. „To był strach na granicy śmierci”
  5. Afera w „Rolnik szuka żony”! Uczestnik okazał się OSZUSTEM

Gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Dlaczego?