Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie

Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie Źródło: YouTube / TTV

W sieci pojawiły się zdjęcia gwiazdy programu "Królowe życia" po wypadku. Widok jest tragiczny. Fani mogą tylko współczuć cierpiącej kobiecie.

Jedna z gwiazd popularnego show, "Królowe życia" pokazała widzom z jakim dramatem mierzy się do dzisiaj. Dagmara Kaźmierska przedstawiła kulisy wypadku samochodowego, podczas którego prawie straciła nogi. Widok nie należy do najprzyjemniejszych.

Dagmara Kaźmierska w programie TTV "Królowe życia" pokazuje widzom swoje życie, które czasem jest kolorowe, a innym razem może przypominać mrożący krew w żyłach horror. W zeszłym roku kobieta przeżyła bardzo poważny wypadek samochodowy. Całe szczęście kobieta uszła z życiem, chociaż określa to jako cud. Niestety Dagmara na skutek tego wydarzenia odniosła obrażenia, których skutki odczuwa do dzisiaj. Gwiazda zdecydowała się podzielić swoją walką w mediach społecznościowych.

"Królowe życia" odsłaniają zmagania Dagmary Kaźmierskiej

Widzowie programu "Królowe życia" nie zdawali sobie sprawy, jak wygląda dramatyczna walka Dagmary Kaźmierskiej o powrót do zdrowia. Nogi kobiety zostały niemal zmiażdżone w wypadku samochodowym. Gwiazda pół roku po tragedii zaczęła opowiadać o tym w programie i mediach społecznościowych. Chociaż Dagmara powoli wraca do sprawności, zdjęcia potwierdzają, że czeka ją jeszcze długa droga.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na jednym ze zdjęć uczestniczka popularnego show "Królowe życia" opisuje swoją wizytę u lekarza, który uratował jej nogi. Chociaż kończyny Dagmary wciąż wyglądają na zniekształcone i obrzęknięte, kobieta wydaje się mieć entuzjastyczne podejście do czekających ją zabiegów i rehabilitacji. Kaźmierska próbuje już w jednym z odcinków nawet poruszać się o kulach. Widok jej nóg nie należy jednak do najprzyjemniejszych. Poruszanie się przychodzi kobiecie z trudem i nadal wywołuje duży ból.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta

2. Tragiczny wypadek. Nie żyje polska polityk

Mimo ciężkiego stanu, bohaterka programu "Królowe życia" zapewnia, że niedługo wróci do noszenia swoich pierzastych szpilek. Takiego entuzjazmu można tylko pozazdrościć, zwłaszcza że na zdjęciach nogi kobiety wciąż są w tragicznym stanie. Gwiazda może jednak liczyć na wsparcie rodziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czosnek nie zawsze jest zdrowy. Dobrze jest wiedzieć, jak odróżnić jego toksyczne odmiany
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Życie malutkiego wcześniaka zawisło na włosku. Lekarz włożył go do plastikowej reklamówki, powód poraża
  4. Co się z nim stało? Boczek z Kiepskich drastycznie się zmienił, nie przypomina samego siebie
  5. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News