Królowe życia - dwie królowe
sylwia_peretti/Instagram oraz queen_of_life_77/Instagram
Aneta Wasilewska - 28 Września 2020

Nowa „królowa życia” wypaliła całą prawdę o Dagmarze Kaźmierskiej. Miała dużo do powiedzenia

Cała prawda wyszła na jaw. Nowa uczestniczka programu "Królowe życia" zdradziła, jakie ma zdanie na temat Dagmary Kaźmierskiej, niekwestionowanej gwiazdy produkcji TTV. Nowa celebrytka miała wiele do powiedzenia.

"Królowe życia" mają w swoich szeregach nową gwiazdę. Czy nowa królowa przebije swoją charyzmą Dagmarę Kaźmierską? W rozmowie z portalem Jastrząb Post, nowa królowa programu TTV postanowiła powiedzieć, co myśli na temat swojej koleżanki z programu. Miała dużo do powiedzenia.

Mężczyzna twierdził, że koronawirus nie istniejeTwierdził, że koronawirus nie istnieje. Teraz przekazuje dramatyczny apel ze szpitala, bardzo przykreCzytaj dalej

Nowa twarz w programie "Królowe życia"

Program "Królowe życia" mają nową uczestniczkę. Sylwia Peretti znana jest już widzom polskiej telewizji. Przypomnijmy, już 10 lat temu pojawiła się w "Kuchennych Rewolucjach", gdzie Magda Gessler przybyła na ratunek do podupadającej restauracji. "Karczma u Jędzy" niestety, ostatecznie nie zasłużyła na rekomendacje znanej restauratorki. Po programie nikt nic nie słyszał o Sylwie Peretti.

Teraz gwiazda powróciła i walczy o swoją popularność w programie "Królowe życia", gdzie do tej pory największą sławą cieszyła się Dagmara Kaźmierska. Podczas imprezy urodzinowej marki Joanny Przetakiewicz dziennikarka portalu Jastrząb Post postanowiła dowiedzieć się więcej od nowej gwiazdy programu. Przede wszystkim chodziło o zaświadczenie o niekaralności, które niedawno pojawiło się w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- Absolutnie nie chodzi o żadne tłumaczenie się. Pracujemy w takiej branży, że takie zaświadczenie co pół roku zawsze mam w portfelu jak każdy z naszych pracowników. W związku z tym to był naturalny odruch, a myślę, że opis powiedział wszystko, co mam do powiedzenia - wyznała.

Jakie są relacje Dagmary i Sylwii?

- Ja nikogo nie traktuję jak rywalki. Poznałyśmy się wszystkie na sesji i na jednym z odcinków Królowych życia, który niedługo będzie emitowany. Wszystkie dziewczyny są świetne, natomiast z Dagmarą od razu miałam porozumienie wzrokiem. Tam nie trzeba było słów. To się stało i koniec. Jest świetną kobietą. Podobną do mnie. Albo ja do niej, bo jest troszkę starsza - wyjawiła.

Dzisiaj grzeje:

1. Wielu Polaków odetchnęło z ulgą. Zakaz już nie obowiązuje, właśnie został zdjęty

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. U lekarza usłyszała druzgocącą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców

Widzowie nie muszą się więc obawiać o relacje uczestniczek programu "Królowe życia", zgodnie z zapewnieniami nowej uczestniczki, obie panie się porozumiały bez słów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  2. TVP zaprosiło Marcina Najmana. Celebryta dał "wykład" na temat LGBT (WIDEO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News