Niebywale mroczna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej z Królowych Życia. Nigdy o tym nie wspomina

Niebywale mroczna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej z Królowych Życia. Nigdy o tym nie wspomina Źródło: Instagram / queen_of_life_77

Królowe życia przyniosły jej wielką popularność, a dzięki programowi pokochały ją tysiące Polaków. Fani nie maja jednak pojęcia o mrocznej przeszłości swojej ulubienicy. Kobieta nie chwali się tym publicznie.

Królowe życia przyniosły Dagmarze Kaźmierskiej ogromną sławę i rozpoznawalność. Tysiące Polaków z ogromną ciekawością śledzi wydarzenia z życia celebrytki, prezentowane w reality show stacji TTV. Niewiele osób wie jednak, że kobieta skrywa mroczne tajemnice. Kilka lat temu Dagmara została skazana przez sąd.

Królowe życia były jej trampoliną do sławy

Dagmara Kaźmierska nie od zawsze była gwiazdą telewizji. Jej popularność przyćmiła mroczną przeszłość kobiety. Dziś już niewiele osób pamięta, czym zajmowała się "królowa życia" przed programem, dzięki któremu pokochały ją miliony widzów.

Kilka lat temu kobieta prowadziła klub "Heidi" w powiecie kłodzkim. Miejsce to było przykrywką dla agencji towarzyskiej, gdzie kobiety świadczyły nielegalne usługi seksualne, a połowa zysków z prostytucji trafiała prosto do rąk celebrytki. Agencje prowadziła przez 4 lata. W 2009 roku została zatrzymana na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

- Od 2006 roku przestępcza działalność oskarżonej przyjęła formę zorganizowanej grupy przestępczej założonej i kierowanej przez nią, w skład której wchodziły cztery inne osoby - formalnie i nieformalnie zatrudnione przez oskarżoną - poinformowała prokuratura.

Królowe życia sprawiły, że pokochały ją tysiące Polaków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej,  sutenerstwo, zmuszanie młodych kobiet do prostytucji i stręczycielstwo.

– Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych – poinformował ówczesny rzecznik prasowy prokuratury.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

Dziś kobieta stara się zapomnieć o trudnej przeszłości. Skończyła z przestępczym życiem i powtarza, że nigdy nie popełni już tych samych błędów. Co ciekawe, mieszkańcy miejscowości, z której pochodzi Kaźmierska i w której prowadziła nielegalny biznes, wspominają ją wyjątkowo życzliwie.

–Ja tam panią Dagmarę bardzo lubię. Owszem ma za sobą fatalną przeszłość, jednak wydaje mi się, że wyciągnęła wnioski. Kłodzko bez niej byłoby dużo uboższe - powiedziała "Gazecie Wrocławskiej" pani Teresa, mieszkanka Kłodzka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompot z suszu powinniśmy pić również w inne dni w roku. Tradycyjny napój pełen zdrowych składników
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

źródło: Gazeta Wrocławska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News