Spostrzegli Dagmarę na lotnisku w obliczu zagrożenia zdrowia. Kobieta zauważyła jedną rzecz, która woła o pomstę do nieba

Spostrzegli Dagmarę na lotnisku w obliczu zagrożenia zdrowia. Kobieta zauważyła jedną rzecz, która woła o pomstę do nieba Źródło: instagram queen_of_life_77

"Królowe życia" to jeden z najpopularniejszych programów, które zostały wyemitowane na antenie TTV. Okazuje się, że jego największa gwiazda została przyłapana na lotnisku w obliczu zagrożenia. Pewna kobieta zauważyła pewną rzecz u Dagmary, która woła o pomstę do nieba.

"Królowe życia" cieszą się wśród sowich fanów prawdziwym uznaniem, jednak zachowanie, które ostatnio przejawiła Dagmara Kaźmierska, wzbudziło prawdziwe oburzenie. W sieci natychmiast rozpoczęła się dyskusja o nietypowym zachowaniu jednej z uczestniczek programu "Królowe życia". 

"Królowe życia" w mediach społecznościowych 

Wszystkie gwiazdy programu "Królowe życia" są wyjątkowo aktywne w mediach społecznościowych. Teraz kiedy cały świat walczy z koronawirusem, jest to jedyny sposób, by pozostać w kontakcie z fanami. 

Dagmara Kaźmierska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie. Gwiazda programu "Królowe życia" zamieściła zdjęcie z lotniska. Jest to selfie zrobione, kiedy Dagmara wracała z wakacji z Kataru, a pozuje na nim z dwiema koleżankami. Zdjęcie natychmiast sprawiło, ze fani zaczęli martwić się o stan zdrowia ulubionej uczestniczki programu "Królowe życia". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Największa gwiazda programu "Królowe życia" przyłapana na lotnisku

Na szczęście po przeczytaniu podpisu do zdjęcia fani Dagmary mogli się przekonać, że fotografia została wykonana dwa tygodnie temu. Jednak byli i tacy, którzy na fotografii dopatrzyli się pewnego dziwnego szczegółu. 

- Dzień dobry. Zdrówka Aniołki i jeszcze raz zdrówka. Dbajcie o siebie i o bliskich. Nie tylko w tym trudnym czasie. Zawsze, bo zdrowie jedno, a chorób tysiące. Całujemy mocno. Ps. Zdjęcie sprzed dwóch tygodni. Teraz siedzimy w domu - napisała gwiazda programu "Królowe życia". 

Dzisiaj grzeje: 1.Podano informację o nowych zarażonych. Nowe miasta notują przypadki koronawirusa

2. Nie żyje uwielbiany muzyk. Artysta poważnie chorował, smutne wiadomości przekazała rodzina

Jedna rzecz nie uszła uwadze internautów, którzy szybko wytknęli, że jedna z kobiet ma na sobie nieprawidłowo założoną maseczkę. Gwiazda programu "Królowe życia" w żaden sposób nie odniosła się do zaczepki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Nie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobą
  3. Minister zdrowia ogłosił niepokojącą prognozę. Podał również konkretny termin, gdy pojawią się pozytywne efekty
  4. Będą masowe szczepienia w związku z koronawirusem? Ministerstwo zdrowia wyjaśnia
  5. Panierka już nigdy nie odpadnie, jeśli doda się jeden popularny składnik. Będzie złota i chrupiąca
  6. Właśnie na drzwiach sklepów wywieszane są nadzwyczajne karteczki. Jutro zakupy będą wyglądały inaczej

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News