Dramat syna Kaźmierskiej. Dagmara ujawniła smutną prawdę

Dramat syna Kaźmierskiej. Dagmara ujawniła smutną prawdę Źródło: Instagram / queen_of_life_77

Królowe życia dały Dagmarze Kaźmierskiej wielką popularność i sympatię tysięcy Polaków. Niedawno kobieta opowiedziała o wielkim dramacie swojego jedynego syna, Conana.

Królowe życia zrobiły z niej gwiazdę, jednak niewiele osób wie, jak trudne doświadczenia ma za sobą uwielbiana przez widzów Dagmara Kaźmierska. Niedawno gwiazda programu opowiedziała o ogromnej tragedii swojego jedynego syna. To był prawdziwy koszmar dla matki. 

Królowe życia wciąż emocjonują widzów

Conan to oczko w głowie Dagmary Kaźmierskiej. Wielokrotnie powtarzała w programie, że jest on najważniejszą osobą w jej życiu i dla niego zrobiłaby wszystko. Niedawno wyznała w wywiadzie przez jak wielki dramat przeszedł chłopak. Kobieta nie może sobie darować, że skazała go na taką traumę. 

Dagmara raczej niechętnie wypowiada się na temat swojego życia sprzed programu, jednak nie ucieka od trudnych pytań dziennikarzy. Na jaw wyszło, że kobieta prowadziła w przeszłości agencję towarzyską i spędziła ponad rok w więzieniu. Została skazana za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo i zmuszenie kobiet do prostytucji. Jej 14-miesięczna odsiadka najbardziej wpłynęła na Conana. Kobieta nie mogła sobie darować, że musiała go zostawić.

- Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina, fioletowa z płaczu - przyznała kobieta.

Syn Dagmary przeżył prawdziwy koszmar

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jej syn miał zaledwie 8 lat, kiedy kobieta trafiła za kratki. Bardzo ciężko znosił przymusową rozłąkę z mamą, a to doświadczenie wpłynęło negatywnie na ich przyszłą relację. Odbudowanie więzi i zaufania zajęło im dużo czasu.

- On bardzo to przeżył. Jego poduszka była codziennie mokra od łez. Babcia mi opowiadała. On gorzej to przeżył niż ja. Do tej pory się to ciągnie, gdzieś tam się odłożyło to u niego. Dziś już jest na szczęście dobrze - wyznała celebrytka.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Tragiczna śmierć córki. Magda Gessler we łzach w "Kuchennych rewolucjach", restauratorzy wyznali jej bolesną prawdę

Dziś kobieta przyznaje, że to był okropny błąd, którego już nigdy nie chce popełnić. Bardzo kocha syna i sprawianie mu tak wielkiego bólu, było dla niej nie do zniesienia. 

- Powiem, że już nie chce mi się prowadzić klubów nocnych. Nie zrobię już niczego, co sprawiłoby, żeby mój mały znowu by cierpiał  - obiecała Dagmara. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Ależ ona teraz wygląda. Dziecięca gwiazdka Rodzinka.pl wyrosła na przepiękną dziewczynę
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Nie żyje 10-letnia Amelka. Na pogrzebie doszło do dramatycznej pomyłki

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News