Królowe życia - Dagmara i jej syn
queen_of_life_77/ Instagram
Aneta Wasilewska - 9 Maja 2020

Dagmara przeżyła chwile grozy, nie mogła powstrzymać łez. Jej syn znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie

"Królowe życia" stały się największym hitem stacji TTV. Jedna z najbarwniejszych gwiazd programu w ostatnich dniach przeżyła prawdziwe chwile grozy, kiedy jej syn Conan znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie. Przerażona matka nie mogła powstrzymać łez. Padły słowa, których żadne dziecko nie chciałoby usłyszeć od swoich rodziców.

Program "Królowe życia" sprawił, że Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej barwna postać w połączeniu z wyjątkowym charakterem przypadła do gustu widzom.

Mama - bolesne słowa o ojcuZalana łzami mama Kacperka wypowiedziała bolesne słowa. Chodzi o tatę chłopca, dłużej już nie mogła wytrzymaćCzytaj dalej

Gwiazda programu "Królowe życia" przeżyła chwile grozy

Dagmara niedawno przeżyła wypadek, po którym trafiła do szpitala. Groźne zdarzenie sprawiło, że musiała poddać się operacji i przejść rehabilitację. Teraz gdy znalazła się na dobrej drodze do pełnej sprawności, zaczęła się zastanawiać nad tym, jak ważne jest życie. Gwiazda programu "Królowe życia" po wypadku bardziej zwraca uwagę na to, jak łatwo jest stracić życie przez chwilę nieuwagi.

Kiedy okazało się, że jej syn Conan wziął udział w kolizji na drodze, Dagmara zamarła. Syn gwiazdy uczestniczył w stłuczce, na szczęście nic mu się nie stało. Jedak jego matka postanowiła podzielić się ze swoim synem, co myśli na temat tego zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Dagmara z "Królowych życia" zalała się łzami

Dagmara podzieliła się z synem, co sądzi o wypadku syna. Gwiazda programu "Królowe życia" nie omieszkała udzielić Conanowi długiego i pełnego emocji przemówienia na temat bezpieczeństwa na drodze. Zaniepokojona i przerażona Dagmara wyznała, że wystarczy tylko chwila, by zniszczyć nie tylko swoje życie, ale i osoby, która siedzi w drugim samochodzie.

Conan usłyszał od matki, że jego nieodpowiedzialne zachowanie prędzej czy później wprowadzi ją do grobu. Dagmara dodała także, że syn mógł trafić do więzienia.

Dzisiaj grzeje:

1. Był na miejscu znalezienia ciała Kacperka. Media nie przekazały całej prawdy
2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego

Na szczęście chłopak nie poniósł wskutek wypadku żadnych obrażeń. Również drugi uczestnik stłuczki wyszedł z tego bez szwanku. Niemniej jednak słowa matki mogą sprawić, że syn zacznie bardziej zastanawiać się nad wartością życia, co przełoży się na większą uwagę na drodze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, na którą cierpi nawet 11 milionów Polaków. Większość z nich nawet o niej nie słyszała
  2. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)
  3. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  4. Po cichu zapadła decyzja ws. wyborów. Weszła w życie w trybie natychmiastowym
  5. Doszło do bardzo złego. Jackowski nie ma wątpliwości, twierdzi, że spełnia się jego najczarniejsza wizja
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

MężczyznaZnalazł dziwny kamień. Kiedy zobaczył, co było w środku, pobladłCzytaj dalej

źródło: pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News