Dagmara musiała uciekać, nikt jej wcześniej tak nie zranił. Edzia i Jacek dopuścili się haniebnych czynów

Dagmara musiała uciekać, nikt jej wcześniej tak nie zranił. Edzia i Jacek dopuścili się haniebnych czynów Źródło: instagram/queen_of_life_77/

"Królowe życia" nie pozwalają widzom się nudzić. Perypetie bohaterów dostarczają im naprawdę skrajnych emocje, a po aferze z udziałem Dagmary i jej przyjaciół z pewnością nie zabrakło złości.

Program "Królowe życia" niespodziewanie okazał się prawdziwym hitem, co pozwala stacji TTV na emitowane kolejnych sezonów. Z każdym odcinkiem rośnie rzesza widzów, która już na starcie typuje swoich ulubieńców. Przebojowa, ale i całkiem konfliktowa trójka najczęściej ląduje na tapecie, czemu naprawdę trudno się dziwić, bo niektóre wydarzenia z ich udziałem zwyczajnie nie mieszczą się w głowie. 

W show "Królowe życia" afera jakiej jeszcze nie było. Dagmara musiała uciekać, a Edzia i Jacek dopuścili się haniebnego czynu 

Trudno jest zliczyć wszystkie konflikty, jakie narodziły się między Dagmarą Kaźmierską oraz jej oddanymi przyjaciółmi Edzią i Jackiem. Ta trójka to połączenie trzech skrajnych żywiołów, dlatego choć znają się do wielu lat wciąż nie są w stanie przewidzieć niektórych swoich zachować, co często skutkuje awanturą. 

W jednym z odcinków widzowie mogli zaobserwować chwilę, w której Dagmara prosi przyjaciółkę o zastąpienie chorej pracownicy salonu. Edzia od od razu się zgodziła, jednak nie trzeba było długo czekać, by między nimi doszło do pierwszego nieporozumienia. Kaźmierska wysnuła, że Edyta niewłaściwie zachowała się względem klientki. 

- Edyta, jak ty tak możesz? Klientka przyszła, wybiera, a ty mi ją odstraszasz! - powiedziała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Później było tylko gorzej, bo choć kobietom udało się dojść do porozumienia kolejny konflikt szybko pojawił się na horyzoncie. Dagmara udała się do Jacka, który pilnie potrzebował jej pomocy. "Królowa" zaradziła kłopotliwej sytuacji, a po chwili w jej głowie pojawiła się myśl, że przyjaciel nie jest z nią do końca szczery. Uznała, że Jacek i Edzia knują coś za jej plecami, co natychmiast postanowiła sprawdzić. Oboje zapewniali, że nie mają czasu na spotkanie, po czym Kaźmierska nakryła ich na wspólnym wyjściu do restauracji. 

- Jak mogliście mnie tak okłamać? - zapytała oburzona. 

Dzisiaj grzeje: 1. „Samochód na sprzedaż”. Nietypowe ogłoszenie trafiło do sieci i rozbawiło internautów

2. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Choć para próbowała się wytłumaczyć, zdruzgotana Dagmara szybko od nich uciekła do babci, gdzie mogła w spokoju pozbierać myśli. Mimo iż przyjaźń tej trójki obfituje we wzloty i upadki, Kaźmierska jeszcze nigdy tak bardzo się na nich nie zawiodła. 

Najlepsze newsy dnia:

 1. Najbardziej absurdalna metoda "leczenia" raka. Czym jest metoda Ashkara?
 2. Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życie
 3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
 4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
 5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP
 6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
 8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
 9. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 10. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
 11. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 12. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

Źródło: rmfmaxxx

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News