Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz

Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz Źródło: youtube.com/TTV

"Królowe życia" pokazuje tę lepszą stronę Dagmary Kaźmierskiej - rozrywkową, sympatyczną, z momentami rozśmieszających przytyków i komentarzy. Szczera do bólu gwiazda programu zyskała ogromną przychylność widzów. Kilkanaście lat temu przeszła piekło.

"Królowe życia" na nowo pozwoliły jej zaistnieć i powrócić do normalności. Dagmara Kaźmierska w swoim życiu nie przechodzi już tak trudnych i niebezpiecznych momentów, jak te z 2001 roku. Ciężarna celebrytka starła się z gangsterem.

Dagmara z "Królowe życia" ma za sobą kryminalną przeszłość i wiele niebezpiecznych momentów

Widzowie oraz mieszkańcy Kłodzka doceniają Dagmarę Kaźmierską za szczerość i "nieowijanie w bawełnę". Darzą ją ogromną sympatią, a jej kryminalna przeszłość nie ma już dla nich większego znaczenia. Celebrytka spędziła bowiem kilkanaście miesięcy w więzieniu. Była właścicielką klubu "Heidi", w którym dziewczyny świadczyły usługi seksualne. Przez 4 lata prowadziła agencję, aż zatrzymano ją w 2009 roku.

Dagmara Kaźmierska wyciągnęła wnioski z tej sytuacji i swojego przeszłego życia. Uświadomiła sobie, że konsekwencje jej czynów mogły być nawet o wiele poważniejsze, a podczas pobytu w więzieniu najbardziej tęskniła za swoim synem, Conanem. Mało kto wie, że będąc w ciąży przeżyła ogromny stres. Mogła nawet stracić dziecko.

Najgroźniejszy gangster groził jej bronią, kilka godzin później doszło do tragedii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dokładnie w Wielką Sobotę, w 2001 roku, gwiazda programu "Królowe życia" przeżyła niemały stres. Tak tragicznych wydarzeń nie da się zapomnieć. Tamtego dnia Paweł K. - ówczesny partner Dagmary Kaźmierskiej - wszedł w sprzeczkę z groźnym gangsterem, Dariuszem L. zwanym "Szpilą". "Szpila" był znany jako najgroźniejszy przestępca tamtego regionu i prowadził konkurujący z "Heidi" klub. Zanim doszło do najgorszego, Dariusz L. groził bronią ciężarnej "Królowej życia" w jej własnym domu. Kobieta mogła stracić dziecko z powodu stresu.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska Miss została zamordowana. Stalker zasztyletował ją w biały dzień
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Kilka godzin później Paweł K. postanowił bronić Dagmary Kaźmierskiej. Między nim a gangsterem wywiązała się kłótnia, na skutek której "Szpila" stracił życie - został zastrzelony. Kilka miesięcy później policja zdołała zatrzymać Pawła K. oraz przy okazji dwóch żołnierzy również zamieszanych w podejrzane porachunki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nietypowe oznaki raka skóry. Warto regularnie obserwować swoje znamiona
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)
  3. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  4. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

Źródło: Gazeta Wrocławska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News