Dagmara z "Królowych życia" powinna się obawiać? Niecodzienna piękność chce skraść serca widzów

Dagmara z "Królowych życia" powinna się obawiać? Niecodzienna piękność chce skraść serca widzów Źródło: youtube.com TTV

"Królowe życia" cieszą się niesłabnącą popularnością. Widzów przed telewizory przyciągają głównie przygody Dagmary i Jacka. Czy najsłynniejsza para TTV ma się czego obawiać?

"Królowe życia" nie dają swoim widzom powodów do nudy. Producenci postanowili przedstawić nową bohaterkę. Co na to widzowie?

"Królowe życia" - w programie zagościła nowa bohaterka

Czy Dagmara rzeczywiście ma się czego obawiać i jej pozycja w programie jest zagrożona? Do grona bohaterów "Królowych życia" dołączyła kolejna barwna postać. To Joanna Paszkowska. O kobiecie wiadomo, że ma 8-letnią córkę, jest spadkobierczynią sieci kwiaciarni, ale ma też za sobą telewizyjny i fotograficzny debiut. W 2018 roku rozebrała się do CKM-u, w którym chwaliła się, że jest przyjaciółką kontrowersyjnego rapera Popka, ale też można było ją oglądać w "Damach i wieśniaczkach".

- Nowa królowa, Asia, to warszawianka, która kocha wszystko co piękne, drogie i niedostępne dla każdego. Romansuje z przyjemnościami, jeśli płacze to w Bentleyu, a szampana pija tylko w swojej willi w Bułgarii. Gardzi fałszywą skromnością, fałszywymi znajomościami i nieszczerymi uśmiechami. Szacunku do ludzi, pozytywnego myślenia i pewnego stąpania po ziemi nauczył ją tata. To po nim odziedziczyła nie tylko mocny charakter, ale też fortunę - dowiadujemy się z krótkiego wideo producentów programu.

Internauci mają swój numer 1

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na Instagramie Joanny Paszkowskiej roi się od selfie w lustrze, zdjęć córki lub z córką, ale też zdjęć ukochanego pieska, luksusowych zakupów i ujęć z egzotycznych wakacji. Czy rzeczywiście Dagmara będzie mieć z kim konkurować? Internauci wydali już werdykt.

Dzisiaj grzeje: 1. MZ po raz pierwszy poinformowało o wyzdrowiałych. W końcu wiadomo, ile osób oficjalnie pokonało koronawirusa w Polsce
2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

- I tak w tym całym programie "Królowe życia" kocham najbardziej Panią Dagmarę i Pana Jacka. Bez nich ten program to tylko program - napisała wierna widzka.

- Następna myśli, że przebije naszą Dagę. Nic z tego. Królowa jest tylko jedna - skwitowała inna z fanek "Królowych życia".

- O nie... w programie "Damy i wieśniaczki" nie pokazała się z najlepszej strony, strasznie irytująca osoba. Ja ze wszystkich królowych najbardziej lubię Jacka - podsumowała nową bohaterkę kolejna internautka.

Fot. instagram.com/asia_maja_paszkowska/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Szumowski powiedział, jak można powstrzymać epidemię. Jest tylko jeden sposób
  4. Kolejne placówki szkolne zamykane w trybie natychmiastowym. Rodzice dzieci pozostawieni na lodzie
  5. Trener polskiej kadry jest już zdrowy. Powiedział, jak pokonał wirusa
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News