Wszystko runęło w jednej chwili. Płacz na ślubie Królowej Życia

Wszystko runęło w jednej chwili. Płacz na ślubie Królowej Życia Źródło: kadr programu "Królowe życia"

Bohaterka "Królowe życia" nie potrafiła powstrzymać łez. W czasie ślubu nagle wszystko runęło, panna młoda do końca życia będzie pamiętać o tej chwili.

Reality show "Królowe życia" okazało się prawdziwym hitem, co pozwala stacji emitować kolejne sezony. W kolejnych odsłonach dołączają nowe "królowe", które dostarczają widzom zupełnie innych wrażeń. Perypetie z ich życia czy nieprzewidziane zdarzenia gromadzą coraz szersze grono odbiorców, a wydarzenia z jednego z odcinków wszystkim odebrały mowę. 

Wszystko runęło w jednej chwili. Płacz na ślubie w programie "Królowe życia"

Choć Iza i Patryk nie gościli w "Królowych życia" od samego początku, to gdy tylko pojawili się na antenie stacji TTV, błyskawicznie zjednali sobie rzeszę sympatyków. Szczególnie zadowolona z ich obecności była żeńska część widzów, która mogła bacznie obserwować ślubne przygotowania pary. Zakochani zdecydowali się zabrać kamery TTV na wyjątkową uroczystość, a fani show nie mogli wyjść z podziwu, jak pięknie prezentowała się panna młoda. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W jednym z odcinków widzowie mogli zobaczyć dumnie kroczącą w stronę ołtarza Izę, ubraną w śnieżno białą suknię. W końcu przyszedł czas przysięgi, podczas której wszystko potoczyło się w zupełnie nieoczekiwany sposób. Wyraźnie szczęśliwy Patryk zaczął powtarzać słowa przysięgi po duchownym, a gdy nadeszła kolej Izy wszystko nagle runęło. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

Bohaterka nie mogła powstrzymać łez. Nie przejmując się dopracowywanym przez kilka godzin makijażem, dała upust emocjom, które gromadziły się w niej przez ostatnie miesiące, zwyczajnie rozpłakała się ze szczęścia. Choć goście byli bardzo poruszeni całą sytuacją, jednocześnie byli też rozbawieni, tym bardziej, gdy zauważyli, że sama para młoda stara się rozwiać łzy śmiechem. Nie da się zaprzeczyć, że takiej przysięgi Iza i Patryk nigdy nie będą w stanie zapomnieć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Konsekwencje niedoboru magnezu. Metody jego uzupełniania
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Zamknął się w klatce razem z pitbullem. Kiedy zaczął jeść, wydarzyło się niebywałe
  4. Jeden prosty trik pozwoli zaoszczędzić krocie na zużyciu gazu. Wystarczy przyjrzeć się palnikom
  5. Tysiące interwencji służb, zniszczenia są coraz większe. Żywioł sieje spustoszenie w Polsce, eksperci podnoszą alarm

Źródło: ttv

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News