elżbieta
Fot. Wikipedia.org
Mikołaj Pilecki - 15 Grudnia 2018

I Ty możesz zamieszkać z brytyjską rodziną królewską! Królowa Elżbieta szuka pracownika

Królowa Elżbieta poszukuje pracowników do swoich rezydencji. Monarchia wystawiła nawet oficjalne ogłoszenie, w którym poinformowała o możliwości zdobycia pracy u boku całej rodziny królewskiej. CV można składać jeszcze przez dwa tygodnie.

Królowa Elżbieta jest obecnie najdłużej panującą głową państwa na świecie, szóstą najdłużej żyjącą monarchinią w historii Wielkiej Brytanii i jej najdłużej panującą władczynią. Urodzona w 1926 roku królowa jest dziś nie tylko głową rodu panującego, ale także ikoną popkultury. Uwielbiana przez miliony swoich poddanych królowa zwykle spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem, gdziekolwiek się pojawi. Wzbudza także ogromny szacunek wśród zagranicznych gości, którzy często czują się onieśmieleni w jej towarzystwie. Niedawno pojawiła się szansa pracy dla niej samej przy okazji naboru do służby Pałacu Buckingham i zamku Windsor. Monarchia potrzebuje po prostu kogoś, kto sprzątałby te okazałe rezydencje.

Królowa Elżbieta II szuka pracowników

Jak donoszą media na Wyspach do służby Jej Królewskiej Mości wstąpić może każdy. By sprzątać w królewskich rezydencjach nie potrzeba nawet szczególnego doświadczenia, a wszelkie szkolenia odbędą się na miejscu. Nie oznacza to jednak, że pracę otrzyma każdy. Zgodnie z informacjami, które przekazał Daily Mail, należy być osobą "zorganizowaną", "gotową do wyzwań" i "dbającą o każdy detal". Za sprzątanie pięć dni w tygodniu oferowane jest miejsce do spania w obu rezydencjach, 33 dni wolne w roku i roczne zarobi w wysokości niemal 17 tys. funtów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej
Nowy pracownik monarchii będzie uczestniczył także we wszystkich zorganizowanych wydarzeniach, dlatego powinien umieć się zachować. Termin składania CV to Nowy Rok.

Kto jest następcą Elżbiety II

Choć nikt o tym nie mówi, cała rodzina królewska, służba dworska, politycy i armia są doskonale przygotowani na najgorsze, czyli odejście królowej. Monarchini ma już ponad 92-lata, a cały proces od stwierdzenia jej zgonu do uroczystego pochówku został dawno zaplanowany i niestety tylko czeka na wykonanie. W dniu śmierci Elżbiety II książę Karol, syn jej i księcia Filipa, zostanie obwołany królem i dokona pierwsze publicznego wystąpienia w roli władcy. Pogrzeb królowej nastąpi w ciągu następnych kilku dni. Koronacja natomiast niedługo po nim. Przypomnijmy, że ostatnia koronacja w Wielkiej Brytanii odbyła się w 1953 roku, czyli 65 lat temu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W Europie pojawi się nowa monarchia
  2. Donald Tusk zwołał szczyt unijny. Wielka Brytania opuszcza UE
  3. Taco Hemingway i Iga Lis rozstali się po wyjeździe do Londynu?! Ujawniamy
  4. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
  5. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
Królowa Elżbieta II FeaturedKrólowa Elżbieta i jej niewyobrażalne bogactwa. Same torebki kosztują fortunę!Czytaj dalej
źródło: dailymail.co.uk/tvp.info
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News