Królowa Elżbieta
Fot. BBC
Wiadomości Pikio - 20 Grudnia 2018

Elżbieta II ma dość. Cała Wielka Brytania nie może uwierzyć

Królowa Elżbieta to prawdziwa ikona rodziny królewskiej. Kobieta jest najdłużej panującym monarchą w Wielkiej Brytanii, a także najdłużej panującą, a jednocześnie żyjącą głową państwa na całym świecie. Monarchini ma w swoich rękach niesamowitą władzę, której w końcu postanowiła użyć. Jej poddani nie mogą wyjść z szoku.

Królowa Elżbieta przeszła w swoim życiu przez bardzo wiele. Chociaż przez 92 lata borykała się z wieloma rozterkami i problemami, to dopiero ten ostatni doprowadził ją do szału. Powodem jej złości jest... nowa członkini królewskiej familii. Meghan Markle łamie protokół punkt po punkcie, co dla królowej jest nie do zaakceptowania. Postanowiła położyć temu kres.

Meghan Markle śmieje się królowej w twarz

Żona księcia Harrego za nic zdaje się mieć królewskie zasady. Chociaż już na samym początku tego związku zapoznana została z zasadami protokołu, to traktuje go jako nic nie warty papierek. Jej zachowanie niejednokrotnie budziło kontrowersje, jednak nowa księżna nie uczyła się na błędach. Zamiast unikać wpadek, zaczęła popełniać je z pełną świadomością. Przynależność do rodziny królewskiej wiążę się z wieloma, często niewygodnymi obostrzeniami. Rezygnacja z niektórych kolorów czy codziennych przyzwyczajeń to cena, jaką trzeba zapłacić za życie z księciem. Niestety, Meghan Markle zdaje się nie przyjmować tego do świadomości i w dalszym ciągu żyje tak, jakby nie była członkinią królewskiego rodu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej

Królowa Elżbieta nie będzie tego dłużej znosiła. Radykalne kroki monarchini

Królowa Elżbieta przez bardzo długi czas znosiła rozkapryszone zachowanie Meghan. Władczyni była nadzwyczaj wyrozumiała i zdawała się zdawać sprawę z tego, że przerzucenie się na życie pod nowymi doktrynami może być niezwykle trudne. Niestety, wszelkie granice zostały przekroczone w momencie, w którym żona jej wnuczka zaczęła łamać protokół w pełni świadomie. Kilka dni temu odbyło się medialne wydarzenie British Fashion Awards. Ku zaskoczeniu wszystkich zebranych, pojawiła się na nim ciężarna żona Harrego. Kobieta mimo zakazu pozowania na ściankach postanowiła sfotografować się z Clare Waight Keller oraz Rosamund Pike. Na zdjęciu trzymała się za pokaźny brzuch i szeroko się przy tym uśmiechała. Co więcej, Meghan z okazji imprezy pomalowała sobie paznokcie na czarno, co jest surowo zabronione. Te zachowanie nie spodobało się Elżbiecie do tego stopnia, że zażądała od organizatorów usunięcia fotografii z Meghan. ZAMIANAZOBACZ TAKŻE:
  1. Cały Internet drwi z Anny Lewandowskiej. Poszło o jej szokujące porównanie
  2. TVP ma poważne kłopoty. To początek końca?
  3. Nie macie honoru ani wstydu! Prawica OBLEŚNIE OBRAŻA Polaka, który zginął powstrzymując zamach terrorystyczny
  4. Agata Duda w sylwestrowej kreacji. Internauci: „Wygląda jak kula dyskotekowa”
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News