Ujawniono prawdziwe, szokujące oblicze królowej Elżbiety. Do tej pory wiedzieli o tym tylko mieszkańcy Pałacu

Ujawniono prawdziwe, szokujące oblicze królowej Elżbiety. Do tej pory wiedzieli o tym tylko mieszkańcy Pałacu Źródło: YouTube - CBS This Morning

Królowa Elżbieta uchodzi za osobę chłodną i stonowaną, jednak okazuje się, że prywatnie jest zupełnie inna. Przekonują o tym osoby z jej otoczenia. Na jaw wychodzą bardzo interesujące wiadomości, które będą ogromnym zaskoczeniem dla fanów rodziny królewskiej.

Królowa Elżbieta przez wielu uznawana jest za najmniej przystępną osobę z rodziny królewskiej. Niektórzy uważają, że dzieje się tak przez wiek monarchini, inni natomiast mówią, że to przez jej stonowane podejście do rzeczywistości. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna, jak twierdzą osoby z najbliższego otoczenia najdłużej panującej członkini rodziny królewskiej na świecie.

Wiele wskazuje na to, że królowa Elżbieta prywatnie jest zupełnie inną osobą, niż wydaje się to milionom obywateli. Potwierdzeniem tej teorii ma być bardzo interesująca historia dotycząca relacji królowej z jej wieloletnią przyjaciółką, która jest dziś opisywana przez media. To właśnie dla niej monarchini miała pokazać, jaka jest prywatnie, co wzbudza powszechne zainteresowanie.

Królowa Elżbieta ma pewne tajemnice

Wiele lat temu, bo w 1974 roku, swoją pracę w pałacu Buckingham rozpoczęła Annette Wilkin. Kobieta zaczynała jako zwykła sprzątaczka, by przez wiele lat pracować na dworze królewskim. Ostatecznie pełniła służbę prawie do samej śmierci. Kobieta pod koniec swojego życia pełniła już wyłącznie funkcję reprezentatywną, jednak nadal pozostawała w bardzo bliskich relacjach z królową.

Jak wiadomo, odejście wieloletniej współpracowniczki, która stała się przyjaciółką, mocno wpłynęło na Elżbietę II. Zgodnie z protokołem dyplomatycznym może ona uczestniczyć jedynie w pogrzebach bliskich osób oraz zagranicznych najważniejszych polityków i władców. Sama chciała jednak odstąpić jednorazowo od tego protokołu, by uhonorować zmarłą Wilkin.

Władczyni pokazała swoją drugą twarz

Brytyjczycy wielbią swoją królową i darzą ją szacunkiem, jednak czasami nie kryją rozczarowania, że nie jest ona nieco bardziej otwarta lub wylewna. Jej reakcja na śmierć wieloletniej współpracowniczki pokazuje jednak, że nawet taka osoba jest zupełnie inna w prywatnych sytuacjach. Takie zachowanie sprawiło, że nie tylko mieszkańcy Pałacu, ale cały świat zobaczył, jak ciepłą oraz uczuciową kobietą jest monarchini.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Tak naprawdę Annette Wilkin sama miała królewską aurę. Posługiwała się piękną angielszczyzną i miała wyjątkowy akcent. Podziwialiśmy jej mowę. Zawsze była też wspaniale ubrana. W pełni kontrolowała swoją pracę, była życzliwa dla personelu. Królowa ją uwielbiała, a ona była prawie częścią rodziny. Oddała swoje życie rodzinie królewskiej - pisze o Wilkin angielski Daily Mail.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu