Siedem króliczków „Playboya” postanowiło odtworzyć okładki magazynu, na których pozowały wiele lat temu. Efekt sesji zdjęciowej jest zdumiewający.

Siedem kobiet, które zdecydowało się na odtworzenie starych okładek, zostało playmates na przełomie lat 70 i 80. Dla niektórych więc minęło prawie 40 lat od czasu debiutu. Metryka jednak nie ma tutaj znaczenia – panie nadal olśniewają.

Autorami zdjęć są Ben Miller i Ryan Lowry. Sesja odzwierciedla promowane przez Hugh Hefnera hasło „playmate jest się przez całe życie”.

Przy okazji sesji modelki podzieliły się swoimi wspomnieniami z młodości. Charlotte Kemp, która znalazła się na okładce „Playboya” z grudnia 1982 roku, opowiedziała, jak wspomina czasy, w których została „playmate”.

Należałam do drużyny biegowej Playmate. Brałyśmy udział w maratonach w całym kraju i zbierałyśmy pieniądze na cele charytatywne – powiedziała Kemp.

Reneé Tenison, Playmate Roku 1990 opowiada z kolei o tym, jak odbierana była jej sesja zdjęciowa.

Gdy pracowałam dla „Playboya”, pojawiły się pewne kontrowersje, ponieważ zostałam pierwszą afroamerykańską Playmate Roku. Niektóre kobiety twierdziły, że daję się zmienić w przedmiot. Ale ja odpowiadałam: „Cóż, skoro opowiadacie się za wolnym wyborem, dlaczego nie powinnam mieć prawa sama decydować o tym, co chcę robić?”. Skoro chcę pozować nago, powinnam móc to robić! – powiedziała Tenison.

fot. Ben Miller

fot. Ben Miller

fot. Ben Miller

fot. Ben Miller

fot. Ryan Lowry

fot. Ben Miller

...

Zobacz również

fot. Ben Miller