Król disco polo ujawnił kulisy. Fani nie mogą uwierzyć

Król disco polo ujawnił kulisy. Fani nie mogą uwierzyć

Disco polo wzbudza w Polsce ogromne zainteresowanie. Fani tej muzyki bawią się w klubach, na domówkach, weselach, czy koncertach. Najwięksi pasjonaci śledzą nawet każdy ruch swoich ulubionych artystów. Z pewnością będą zaskoczeni tym, co opublikował ostatnio król polskiego disco polo, czyli wokalista zespołu Boys.

Disco polo rozwinęło się w Polsce w latach 90. Marcin Miller i jego zespół Boys wypłynęli wówczas na fali nowych trendów muzycznych. "Wolność", czy "Jesteś szalona" - któż nie słyszał i nie bawił się do tych hitów na różnego rodzaju imprezach.

Król polskiego disco polo na trasie koncertowej w USA

Miller niejako tworzył gatunek muzyczny, który stał się dziś wysoko dochodowym biznesem. Czołówka polskich wokalistów disco polo, jak właśnie on, Zenek Mertyniuk, czy Radek Liszewski z zespołu Weekend inkasują po kilkadziesiąt tysięcy złotych za weekendowe koncerty. Przy ponad stu koncertach rocznie taki stan rzeczy czyni ich milionerami, którzy nie muszą martwić się o przyszłość. Dowodem takiego stanu rzeczy może być chociażby ostatnia duża wycieczka Marcina Millera do Stanów Zjednoczonych. Wraz z zespołem Boys wokalista udał się w tour po USA. Ku uciesze fanów zdecydował się opublikować film z kolażem zdjęć z pobytu w tym kraju.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Ze zdjęć wnioskujemy, że pobyt należał do udanych. Miller wstawił zdjęcia z Nowego Jorku, New Jersey, z lotniska tuż przed lotem do Chicago. Nie brakuje dawki humoru. "Miszcz (pisownia oryginalna) drugiego planu, czy oczekiwanie na "stejka" to sytuacje, które pokazują, że ekipa Boys bawiła się za oceanem znakomicie.

Marcin Miller i jego kolaż zdjęć

Swój czas spędzali również w kasynach, czy w hotelu Elvisa Presleya, gdzie piosenkarzowi zrobiono zdjęcie z podobizną króla rock and rolla. Trudno nie odnieść wrażenia, że ciągnie jednego króla do drugiego. Fani nieśmiało zaczęli rozpisywać się pod filmikiem Marcina Millera. Oczekują, że zespół wkrótce nagra z tej kombinacji nowy klip. - Super Marcin ale z tego mógł byś nagrać jakąś fajną piosenkę, byłby super teledysk - pisze jeden z komentujących w serwisie Youtube. Relacja zdjęciowa wokalisty jest powiązana z trasą koncertową zespołu Boys. Grali koncerty w czterech miastach: Nowym Jorku, Chicago, Las Vegas i New Jersey.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Marcin Meller z Boys jest obrzydliwie bogaty! Spadniecie z krzeseł
  2. Gwiazdor disco polo przeżył chwile grozy! Najbliższa mu osoba w ogromnym cierpieniu
  3. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie
  4. Po latach oddali psa do schroniska, spędził z nimi całe życie. Powód rozrywa serce
  5. Piękna wokalistka disco polo przeszła szokującą metamorfozę. Fani przecierają oczy ze zdumienia
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News