Ujawniono nowy motyw zabójstwa 10-letniej Kristiny. Aż odbiera mowę

Ujawniono nowy motyw zabójstwa 10-letniej Kristiny. Aż odbiera mowę Źródło: .

Kristina została zamordowana 10 czerwca. Z każdym dniem pojawiają się coraz to nowsze wątki w sprawie, a dochodzenie bogaci się o kolejne tomy akt. Właśnie media podały informację o kolejnym, najnowszym motywie. Może być kluczowy dla sprawy.

Kristina została ofiarą 22-letniego studenta psychologii, który był zakochany w jej matce - ten motyw jest już dobrze znany policji. Teraz pojawiły się kolejne fakty, które mogą mieć spory wpływ na postępowanie w sprawie.

Kristina umarła, bo Jakub A. chciał się zemścić na jej matce. Za co?

Informacje, które podają media, bazują na nieszczęśliwej miłości Jakuba A. Wszystko przez Kristinę, która namawiała swoją mamę na zerwanie znajomości ze studentem, bo go po prostu nie lubiła. Jej mama, 40-letnia Agnieszka, spotykała się z Jakubem, ale innym przedstawiała go jako swojego kuzyna. Pomagał jej w domu i w opiece nad Kristiną. Dzięki zeznaniom innych świadków sprawa zaczyna coraz bardziej się rozjaśniać.

Bliski przyjaciel rodziny postanowił zabrać głos i wyznać, co wie na temat okoliczności sprawy, która może przybrać kompletnie inny tor.

- Przecież to 10-letnie dziecko. Dziś kogoś nie lubi, jutro już uwielbia. A Jakub często spędzał czas i z nią, i z pozostałym rodzeństwem. Był opiekuńczy i być może w końcu Kristinka by się do niego przekonała. To nie dlatego ją zabił, żeby pozbyć się przeszkody na drodze do związku z Agnieszką. Prawdziwym powodem była zemsta - z bólem wypowiedział się znajomy mamy Kristiny. Ale to nie wszystko.

Chęć zemsty przybierała na sile, aż w końcu skończyła się bezwzględnym morderstwem?

- Kilka tygodni temu Agnieszka powiedziała mu, że nie chce z nim być. On nie chciał się z tym pogodzić, bo wszystko inaczej sobie wyobrażał - informacje, jakie przekazał mediom znajomy rodziny jeżą włos na głowie. To od tamtego momentu Jakub A. zaczął planować morderstwo małej Kristiny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mało kto również wie, że oskarżony pomagał Agnieszce w budowie nowego, dużego i ładnego domu. Ochoczo zaangażował się w sprawy nowego lokum, ponieważ w głębi duszy wyobrażał sobie, że zamieszka tam ze swoją wybranką i jej dziećmi. Gdy jego marzenia legły w gruzach, był wściekły i rozczarowany. Za decyzję Agnieszki postanowił zabrać jej to, co miała najcenniejszego.

- Na tym etapie nie ujawniamy, jaki był motyw Jakuba A. - poinformował Tomasz Orepuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. Śledczy być może już znają dokładny powód zbrodni.

  1. Ile wzrostu ma Kinga Rusin? Dla niektórych będzie to wielkie zaskoczenie
  2. Kim jest Angelika Jarosławska-Sapieha? Polska księżna, intrygująca blond piękność
  3. Mama Dominiki Gwit zdumiewająco o jej wadze. Oczy wam wyjdą z orbit
  4. Do sieci trafiły zdjęcia zza kulis programu Katarzyny Dowbor. Widzowie nie mieli pojęcia, co tam naprawdę się dzieje
  5. Przenigdy nie kupuj takiego pieczywa. Jest silnie niebezpieczne dla zdrowia
  6. Mamy zdjęcie celi mordercy Kristiny. Zdębiejecie, gdy się dowiecie jak wygląda jego życie za kratami
  7. Małgorzata Kożuchowska oszukała swoich fanów. Burza w sieci po jej zdjęciu w bikini

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu