Kristina, ostatni wpis w pamiętniku
pikio.pl
Weronika Wasiak - 20 Czerwca 2019

Opublikowano ostatnią stronę z pamiętnika 10-letniej Kristiny. Napisała to na kilka dni przed tragedią

Kristina, której śmierć wciąż opłakuje cała Polska, podobnie jak większość dziewczynek w jej wieku, prowadziła swój pamiętnik. Opisywała tam wszystkie ważne chwile ze swojego zbyt krótkiego życia, a babcia 10-latki teraz odnalazła ten notes i przeczytała ostatni wpis, który ta zamieściła niedługo przed śmiercią.

Kristina była bardzo zżyta ze swoją ukochaną babcią, której opowiadała o wszystkim. Pokazywała jej nawet pamiętnik, w którym opisywała swoje plany i marzenia oraz najważniejsze chwile z jej zbyt krótkiego życia. Swój ostatni wpis zamieściła w nim zaledwie kilka dni przed morderstwem. Starsza kobieta postanowiła upublicznić słowa wnuczki, które wprost rozrywają serce na kawałki.

Anna Przybylska pochowana z kimś jeszczeNiemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszczeCzytaj dalej

O czym marzyła 10-letnia Kristina?

Chwilę po odkryciu tragicznej zbrodni, babcia dziewczynki opowiedziała kilka słów o silnej więzi, jaka łączyła ją i Kristinę. Jak możemy się dowiedzieć, 10-latka traktowała swoją babcię jak najlepszą przyjaciółkę i chętnie opowiadała jej o każdym, nawet najbardziej błahym problemie.

Wielokrotnie dawała staruszce do przeczytania również swój pamiętnik. Zrobiła to również niedługo przed śmiercią swojej ukochanej wnuczki. Pani Józefa postanowiła nie skrywać ostatniego wpisu tragicznie zmarłej dziewczynki, którą właśnie straciła i publicznie przeczytała to, co ta napisała o swoich marzeniach na temat zostania piosenkarką. Nie wiadomo jednak, czy wpis jest autorstwem samej 10-latki, czy są to przepisane słowa, które ktoś skierował w jej stronę. Niezależnie od tego jednak, jest to niesamowicie poruszające.

- Do Kristiny

Cześć ja chciałam ci powiedzieć że nawet jestem z siebie dumna że napisałam tyle piosenek

Pamiętasz swoje mażenie

Tak chciałaś zostać piosenkarką i nie rezygnuj. GO Forward [pisownia oryginalna] - napisała w pamiętniku Kristina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

magda gessler9 zdjęcie powoduje wytrzeszcz oczu. Tak NAPRAWDĘ Gessler wygląda bez makijażu i doczepówCzytaj dalej

Starsza kobieta nie może pogodzić się z tym, co się stało

Pani Józefa już kilkukrotnie wypowiedziała się na temat tragicznej śmierci swojej wnuczki i za każdym razem nie była wstanie powstrzymać łez. Pogrążona w żałobie kobieta wyznaje, że mimo mijającego czasu, wciąż nie potrafi uwierzyć w to, co się stało.

- Obiecała mi, że jak się wyprowadzi do nowego domu, to będzie do mnie przychodzić i rosół mi gotować. Już nigdy jej nie przytulę! Ja w to wciąż nie mogę uwierzyć! - wyznaje starsza kobieta.

Przypominamy, że ciało brutalnie zamordowanej dziewczynki zostało znalezione dokładnie tydzień temu, a sprawcę schwytano w minioną niedzielę. Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie i oczekuje na proces, grozi mu nawet dożywocie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syn Beaty Szydło został przeniesiony do innej parafii. Szokujące doniesienia o księdzu
  2. Piotr Żyła po wielu miesiącach przerywa milczenie. Wrzucił do sieci zdjęcie, które rozgrzało fanów
  3. Smutne doniesienia o polskich sześcioraczkach. Jedno podpięte do respiratora, z dwójką kolejnych też nie jest najlepiej
  4. Pilny alarm polskiej policji w Polsacie. Nie żyje 9 osób, 129 rannych

GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej

Źródło: popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News