Porażające doniesienia z więzienia. Tak za kratami traktują mordercę 10-letniej Kristiny

Porażające doniesienia z więzienia. Tak za kratami traktują mordercę 10-letniej Kristiny Źródło: Źródło: fot. facebook.com

Kristina miała zaledwie 10-lat, kiedy została brutalnie zamordowana przez Jakuba A. Teraz z więzienia, gdzie został osadzony morderca, wychodzą na jaw fakty o tym, jak jest traktowany.

Kristina została zamordowana z zimną krwią, a ta potworna zbrodnia wstrząsnęła niemalże całą Polską. Wszyscy, którzy zagłębili się w przebieg tej sprawy, chcieli, aby morderca został złapany jak najszybciej i aby poniósł wystarczająco wysoką karę za to, co zrobił. Proces Jakuba A. nadal trwa, a sam morderca jeszcze nie usłyszał wyroku, ale został zatrzymany w areszcie na skutek zastosowania przez sąd środków zapobiegawczych.

Jednak kiedy Jakub A. został dostarczony na miejsce, gdzie miał czekać na swój wyrok, przywitały go gromkie okrzyki współwięźniów, które zwiastowały, że mężczyzna może nie doczekać orzeczenia sędziego. Z tego też względu został przeniesiony do zupełnie nowego ośrodka, gdzie nie może narzekać na złe traktowanie.

Kristina została zamordowana przez Jakuba A., który teraz ma prawdziwe wakacje

Wiele osób, które spokojnie żyją sobie z dnia na dzień, chodząc do pracy i zajmując się swoim życiem rodzinnym, nie może liczyć na takie luksusy, jakie ma teraz Jakub A. Do mediów wyciekł przykładowy dzień zatrzymanego, który ma na swoim sumieniu życie 10-letniej dziewczynki.

Według relacji informatora Faktu, Jakub A. budzi się o 6:30, aby stawić się na apelu. Niedługo po tym, bo chwilę po 7:00 podawane jest mu śniadanie.. Dodatkowo w ciągu dnia ma prawo do spaceru, jednak ze względu na to, że inni więźniowie mogliby chcieć dać mu posmakować, co czuła jego ofiara, Jakub A. jest pilnowany przez 3 funkcjonariuszy, a także dyżurnego, który ma piecze nad całym spacerem. Dodatkowo wszystkiemu przygląda się jeszcze uzbrojony strażnik z wieżyczki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Resztę dnia Jakub A. spędza w swojej celi, w której na zmianę czyta lub śpi, dodatkowo czasami spotyka się ze swoim adwokatem. Bez wątpienia wiele osób nie tak wyobrażało sobie los, który spotka mordercę małej Kristyny. Jednak realia okazały się zupełnie inne.

Co więcej, według informatora tabloidu, Jakub A. absolutnie nie wykazuje swoim zachowaniem żadnej, nawet najmniejszej skruchy, po tym, co zrobił. Grzecznie i spokojnie wypełnia wszystkie polecenia, nie rozmawiając praktycznie z nikim oprócz swojego adwokata.

 - Nie wyróżnia się, skruchy też nie okazuje. Zamówił sobie u wychowawcy kilka książek. Dzień w celi spędza na czytaniu i spaniu. Nie rozmawia ze strażnikami, wykonuje polecenia. Czasem spotyka się ze swoim adwokatem. Ogólnie ma wakacje na koszt państwa - wyznaje informator Faktu.

  1. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  2. Ujawniono szokujące fakty o Krystynie Pawłowicz! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Wszystko mogło być zupełnie inaczej, gdyby nie to jedno wydarzenie
  3. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  4. Największa tajemnica małżeństwa Dominiki Gwit ujrzała światło dzienne. Zbieramy szczęki z ziemi
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu