Tak "przywitano" mordercę Kristiny w areszcie, wstrząsające nagranie. "Długo może nie przeżyć" (VIDEO)

Tak "przywitano" mordercę Kristiny w areszcie, wstrząsające nagranie. "Długo może nie przeżyć" (VIDEO) Źródło: YouTube/michal rzetelski

Kristina została zamordowana, a o zabójstwo oskarżono 22-letniego Jakuba A, Mężczyzna przyznał się do winy i został odstawiony do aresztu. Gdy wkraczał do budynku, słychać było dobiegające zza muru wulgarne okrzyki i groźby.

Kristina została zamordowana w zeszły czwartek, a do popełnienia tej brutalnej zbrodni przyznał się aresztowany w niedzielę Jakub A. Mężczyźnie grozi teraz dożywocie - surowej kary domaga się opinia publiczna, głównie mieszkańcy wsi Mrowiny, gdzie ofiara mieszkała. Oskarżonego czeka teraz niełatwy, trzymiesięczny pobyt w areszcie. W sieci pojawiło się nagranie, na którym słychać, jak został przywitany przez współwięźniów. I okrzyki te mrożą krew w żyłach.

Kristina pomszczona przez więźniów? Wstrząsające nagranie spod aresztu

Kilka godzin temu świdnicki sąd podjął decyzję o wyrażeniu zgody na tymczasowe aresztowanie 22-leniego aresztowanego. Jakub A. przyznał się do winy i został przeniesiony do pobliskiego aresztu. Inni więźniowie nie pozostali na to wydarzenie obojętni - powitali nowego aresztanta wyzwiskami i wulgarnymi okrzykami, zza murów słychać było groźby. Do sieci trafiły filmiki, na którym doskonale słychać wszystkie głosy osadzonych, dosadnie domagających się wyciągnięcia wobec oskarżonego konsekwencji. Jak podaje portal Świdnica24, Mariusz Jastrzębski z Okręgowej Służby Więziennej przekazał, że na miejsce trzeba było wezwać specjalną grupę, by uspokoiła skandujących. Zamieszanie udało się opanować ok. 18.40. 

To zachowanie jest pokłosiem wyjątkowo brutalnych okoliczności zbrodni. Mieszkańcy wsi jasno domagali się jak najsurowszej kary dla 22-letniego oskarżonego. Gdy ten był przesłuchiwany, pod budynkiem prokuratury w Świdnicy zebrał się tłum ludzi, którzy okrzykami żądali podjęcia wobec Jakuba A. stanowczych kroków. Niektórzy domagali się też, by oddać aresztowanego w ręce tłumu. Wtedy także trzeba było wezwać dodatkowe posiłki policyjne. Emocje wokół sprawy nie gasną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

10-letnia Kristina została znaleziona martwa w czwartek, 13 czerwca. Brutalny mord wstrząsnął mieszkańcami Mrowin, a potem także całą Polską. Sprawą osobiście zainteresował się minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, a policja zaczęła zakrojoną na szeroką skalę obławę na podejrzanego. Udało się go pochwycić w niedzielę. Postawiono mu dwa zarzuty: zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem połączonym ze znieważeniem zwłok, oraz podżegania innej osoby do udziału lub współudziału w zabójstwie. Mężczyzna przyznał się do winy podczas wizji lokalnej. Teraz grozi mu dożywocie. Najpierw jednak spędzi trzy miesiące w świdnickim areszcie.

 

źródło: YouTube

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media nie znały całej prawdy dot. "wyrzucenia" Kurdej-Szatan. Pracownik TVP przypadkiem ujawnił wszystko, będziecie zdziwieni
  2. Benedykt XVI dostał udaru? Watykan zabiera głos ws. niepokojących doniesień
  3. 29-letnia córka Foremniak w ogóle nie pojawiała się w mediach. Jest zupełnie niepodobna do mamy, ogromne zaskoczenie
  4. Ponure doniesienia z Wielkiej Brytanii. Wypadek z udziałem konwoju księżnej Kate

Źródło: YouTube Świdnica24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News